Родриго Дутерте
Филипинският президент се съмнява в съществуването на висша сила на небето
“ Трябва ми само един човек да ми каже, че наистина има Бог. Да каже: ето, имам снимка, имам селфи с Бог. От милиардите ми трябва само един. И, дами и господа, ако има такъв, незабавно подавам оставка „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 незнайко
10:18 25.06.2016
2 vinetkata
11:02 25.06.2016
3 БГ мутра
12:49 25.06.2016
4 123
Коментиран от #5
13:59 25.06.2016
5 KO NE
До коментар #4 от "123":
То точно откакто ги купиха китайците Волво тръгна стремглаво нагоре, щото Форд почти ги бяха фалирали... Сега се наляха свежи пари и колите им наистина се правят качествено. Докато бяха под собствеността на Форд бяха скъпи пластмаси. И не е вярно, че се правят в Китай. Да, Волво има заводи в Китай, но там се правят автомобилите за местния пазар. Заводите на Волво в Холандия и Швеция си работят на пълни обороти и именно там се правят автомобилите, които се продават в Европа.Коментиран от #8
20:02 25.06.2016
6 KO NE
https://www.netcarshow.com/Volvo-V90_R-Design-2017-1280-08.jpg
20:06 25.06.2016
7 ЛАДАТУРБО
21:24 25.06.2016
8 Plovdiv
До коментар #5 от "KO NE":
Също и в Белгия.Иначе е добре, че Волво се възроди в последните 5 години, но никога няма да бъдат същите, както някога, когато бяха синоним на здравина и сигурност. Което важи и за всички други сериозни марки...
22:57 25.06.2016
9 Пешеходец
Питам защото при 4.936 милиметра е смешно малко междуосие дори за детска играчка а 4.936 метра е междуосие за бордови товарен камион.На магистралните влекачи междуосието е между 3.4 до 3.8 метра.
Коментиран от #11
22:59 25.06.2016
10 Гост
02:15 26.06.2016
11 тъйва
До коментар #9 от "Пешеходец":
Ай ръфай маратонките, нали си пешко, ко се обаждаш!Коментиран от #13
01:05 27.06.2016
12 Иван Радев
10:13 27.06.2016
13 Пешеходец
До коментар #11 от "тъйва":
Поне маратонките са Ми маркови.А ти гледай картинки и злобей на воля защото скоро няма да се докоснеш до такава красота.22:44 27.06.2016