4 Юни, 2015 12:27, обновена 4 Юни, 2015 14:14 4 886 4

Служители на ДАИ рекетират турски шофьор (Видео)

  • служители-
  • даи-
  • рекетират-
  • турски-
  • шофьор

Служителят на ДАИ вече е уволнен. На самата граница турският шофьор е дал подкуп и на служител на пункта.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Toko

    0 0 Отговор
    Тоо братчед от клипа го знам-има БМВ 730,което си иска поддръжката

    Коментиран от #2

  • 2 Кобрата

    1 0 Отговор

    До коментар #1 от "Toko":

    На тоя ''братчед'' от клипа, главата му е за рязане... Такъв заслужава някой да му отреже главата и да го хвърли някъде където да няма да го намерят. Като има BMW никой не е длъжен да му го поддържа...
  • 3 TODOR STOYANOV

    0 0 Отговор
    ТОЯ "БРАТЧЕД" СЕГА ПРАВИ...КАТО ВЯТЪРА, СЕЩАТЕ СЕ НАЛИ!?СВЪРШИ МУ ЛЯТОТО!ЕЙЙЙ ТЕЗИ КАМЕРИ И ДРОНОВЕ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ ВЕ МАЙНА

    Коментиран от #4

  • 4 коли

    1 0 Отговор

    До коментар #3 от "TODOR STOYANOV":

    Бъркаш се, много ме съмнява това да е достоверна новина. Според българските закони, запис направен с видоерегистратор не може да има силата на доказателство и всеки наинаещ адвокат ще го обори в съда. Не разбирам как може да е уволнен човек, който лесно може да докаже невинността си. Това е просто запис на чакал, който сигурно все още е на работа, те тея имат таргет на ден и % от рушвета да дават на началника, като джебчийките. Този запис е нищожен в съда, освен ако няма разрешението на заснетото лице, могат да го съдят него, че е снимал някого без позволение. В БГ законите са направени да стимулират и пазят бандитите, а не да защитават хората!