ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
На тоя ''братчед'' от клипа, главата му е за рязане... Такъв заслужава някой да му отреже главата и да го хвърли някъде където да няма да го намерят. Като има BMW никой не е длъжен да му го поддържа...
Бъркаш се, много ме съмнява това да е достоверна новина. Според българските закони, запис направен с видоерегистратор не може да има силата на доказателство и всеки наинаещ адвокат ще го обори в съда. Не разбирам как може да е уволнен човек, който лесно може да докаже невинността си. Това е просто запис на чакал, който сигурно все още е на работа, те тея имат таргет на ден и % от рушвета да дават на началника, като джебчийките. Този запис е нищожен в съда, освен ако няма разрешението на заснетото лице, могат да го съдят него, че е снимал някого без позволение. В БГ законите са направени да стимулират и пазят бандитите, а не да защитават хората!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Toko
Коментиран от #2
13:56 04.06.2015
2 Кобрата
До коментар #1 от "Toko":
На тоя ''братчед'' от клипа, главата му е за рязане... Такъв заслужава някой да му отреже главата и да го хвърли някъде където да няма да го намерят. Като има BMW никой не е длъжен да му го поддържа...19:06 04.06.2015
3 TODOR STOYANOV
Коментиран от #4
22:18 04.06.2015
4 коли
До коментар #3 от "TODOR STOYANOV":
Бъркаш се, много ме съмнява това да е достоверна новина. Според българските закони, запис направен с видоерегистратор не може да има силата на доказателство и всеки наинаещ адвокат ще го обори в съда. Не разбирам как може да е уволнен човек, който лесно може да докаже невинността си. Това е просто запис на чакал, който сигурно все още е на работа, те тея имат таргет на ден и % от рушвета да дават на началника, като джебчийките. Този запис е нищожен в съда, освен ако няма разрешението на заснетото лице, могат да го съдят него, че е снимал някого без позволение. В БГ законите са направени да стимулират и пазят бандитите, а не да защитават хората!00:25 05.06.2015