Богата и разнообразна е музикалната програма на която ще се насладят гостите на първото издание на фестивала BraZZoBraZZie, който ще се проведе от 10-ти до 12-ти февруари в Sofia Live Club, съобщават от Агенцията за български артисти (АБА).
На 11-ти февруари, събота, Калин Вельов и неговата формация Тумбаито ще изпълнят авторските си песни и латино аранжименти на популярни песни от 60-те и 70-те години на 20-ти век. В репертоара са включени и хит синглите, „Ропотамо” и „ Урок по танци” , които се радват на огромен успех в радио ефира. До броени дни ще е завършено и видеото към „Урок по танци”.
На 12-ти февруари формация Brazz ViliDJ
Това е единственият възможен резултат от свободната любов между джаза, народната музика, фънка, регето, хип хопа и биг бенд звученето, наречена Brazz ViliDJ. Гост-вокалисти на този модерен вариант на градски духов оркестър ще бъдат певицата, пристрастена към соул музиката и фънка, Силвия Монева, и дълбокият глас на Перу в България Алекс Линарес.
Програмата:
10 февруари
Dixie Band Teteven & Sunnie
Da New Generation
Михаил Йосифов секстет & приятели
DJ Support Water Nimph
11 февруари
RomaNeno Project
Tumbaito vs Mango Duende (жестока латино битка)
Southwick
DJ Support Marten
12 февруари
Биг Бенд Брас Асоциация с Ангел Заберски
Funkallero
Brazz ViliDJ & Петя от Studio Dance Zone
DJ Support Oto

Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА