-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 УРА
11:56 10.07.2018
2 Софиянеца
11:57 10.07.2018
3 гост
Коментиран от #46
12:01 10.07.2018
4 Пешо
12:04 10.07.2018
5 читател
12:06 10.07.2018
6 бял
Коментиран от #111
12:12 10.07.2018
7 гост
12:18 10.07.2018
8 Добрата новина
12:20 10.07.2018
9 разгеле
12:21 10.07.2018
10 rolangaroa
12:31 10.07.2018
11 Българин
12:33 10.07.2018
12 777
Коментиран от #16, #17, #28, #94, #116
12:36 10.07.2018
13 асан
Коментиран от #121
12:38 10.07.2018
14 rakuun city
12:41 10.07.2018
15 Йоско
12:46 10.07.2018
16 777
До коментар #12 от "777":
,,Селяни ден и нощ" eшек секи ли ба?12:52 10.07.2018
17 111
До коментар #12 от "777":
Селчо, това че ти така живееш не значи, че всички са чалгари, като теб! Продължавай да си живееш, като скот и не разсъждавай много, нямаш капацитет !12:54 10.07.2018
18 хаха
Кви секс символи кви 5 лева :D
13:02 10.07.2018
19 В софия за 1 ден
13:04 10.07.2018
20 Алфа Ромео
13:14 10.07.2018
21 ВЪЗРАСТЕН
13:44 10.07.2018
22 Гост
13:44 10.07.2018
23 А БЕ
Коментиран от #73
13:49 10.07.2018
24 Секретаря
13:53 10.07.2018
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Иван
Коментиран от #120
14:00 10.07.2018
27 Зрител
14:05 10.07.2018
28 555555
До коментар #12 от "777":
ХАХА14:09 10.07.2018
29 браво
14:18 10.07.2018
30 Георги
Коментиран от #85
14:20 10.07.2018
31 Пепи
14:23 10.07.2018
32 СССР
14:57 10.07.2018
33 ткгкййжхцйжжбйбнкжжфлфо
14:59 10.07.2018
34 Читател
15:15 10.07.2018
35 Дългият
15:31 10.07.2018
36 NOVA TB
15:52 10.07.2018
37 BTV TV
15:52 10.07.2018
38 КАНАЛ 1
15:53 10.07.2018
39 PANCH5
15:55 10.07.2018
40 БАЦЕТО
15:56 10.07.2018
41 БАЦЕТО
15:57 10.07.2018
42 селянин
16:06 10.07.2018
43 ХАРЛИ
16:10 10.07.2018
44 gyд
16:26 10.07.2018
45 естет
16:57 10.07.2018
46 без име
До коментар #3 от "гост":
В селска държава пълна с селяни и цигани кокво искате да излезе нищо че живеете в столицата там сте най големите селяни събрани от незнайни селза17:01 10.07.2018
47 Meri
17:28 10.07.2018
48 Шофьор
Коментиран от #49
18:08 10.07.2018
49 Котвата
До коментар #48 от "Шофьор":
Колеги, моля дайте препоръки за смислени предавания,та като свърши тая боза, да може нейната аудитория да се поправи и да си избистри моизъка ...Коментиран от #92, #115
18:31 10.07.2018
50 Гостенина
Най-добре накрая да си спретнат една оргия и да преключат...
Коментиран от #69
18:39 10.07.2018
51 Радо
18:43 10.07.2018
52 Атанас
Народът е толкова зле в интелектуално ниво, че повече няма накъде
Коментиран от #88
18:46 10.07.2018
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 ЕХА
19:45 10.07.2018
55 Ваня
19:52 10.07.2018
56 Ваня
Коментиран от #74
19:54 10.07.2018
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Кума Лиса
Коментиран от #93
20:13 10.07.2018
59 Радо
20:29 10.07.2018
60 Анонимен
Коментиран от #62
20:51 10.07.2018
61 123
21:05 10.07.2018
62 варната
До коментар #60 от "Анонимен":
Точно ти си смешника! Нали за това го спират защото никой не го гледа УМНИКО!21:10 10.07.2018
63 варната
21:17 10.07.2018
64 Шопгост
21:23 10.07.2018
65 Луна
21:34 10.07.2018
66 456
21:38 10.07.2018
67 Някой
21:47 10.07.2018
68 Plovdiv
21:50 10.07.2018
69 Трифонов
До коментар #50 от "Гостенина":
ПРИКЛЮЧАТ22:00 10.07.2018
70 Анонимен
Коментиран от #76, #86
22:06 10.07.2018
71 Elizabet
22:14 10.07.2018
72 София.Н.
22:16 10.07.2018
73 Павел
До коментар #23 от "А БЕ":
Мислиш точно като мен22:28 10.07.2018
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 filip
23:10 10.07.2018
76 Отбор
До коментар #70 от "Анонимен":
”интелектуалци”23:12 10.07.2018
77 Специауисту
23:38 10.07.2018
78 Anonimna
23:42 10.07.2018
79 Бай
23:55 10.07.2018
80 Кой
00:06 11.07.2018
81 Морита
изпростя. Неграмотно писане и изключително груби и арогантни изказвания.
..
Коментиран от #105
00:08 11.07.2018
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Морита
00:15 11.07.2018
84 vasik atanasova
00:30 11.07.2018
85 12345
До коментар #30 от "Георги":
Извинен си, и аз се почувствах така, когато случайно попаднах на 2-3 минути от първия епизод...те си останаха и последните... жалко е да се хаби тв време за подобни предавания, пълно недоразумение!00:36 11.07.2018
86 12345
До коментар #70 от "Анонимен":
Много жолко!00:39 11.07.2018
87 Веса
спазвайте пълния и кратък член
00:46 11.07.2018
88 12345
До коментар #52 от "Атанас":
С БТВ и Нова не се изчерпват възможностите, има и други канали...00:47 11.07.2018
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 vasik atanasova
ПРОЧЕТЕ КОМЕНТАРИТЕ НА ХОРАТА И ДА ВИДЯТ
ЧЕ ХОРАТА НЕГОДУВАТ КЪМ ТАЗИ ПРОСТОТИЯ И СЕЛЕНИЯ
АЗ ЛИЧНО ПРОЧЕТОХ ВСИЧКИТЕ И ГИ ОЦЕНИХ ПОДОБАВАЩО
00:51 11.07.2018
91 Този коментар е премахнат от модератор.
92 12345
До коментар #49 от "Котвата":
Късно е! Който е гледал този "хитов" сериал, значи има трайни увреждания.01:03 11.07.2018
93 12345
До коментар #58 от "Кума Лиса":
Хич не ти и трябва да знаеш...01:25 11.07.2018
94 12345
До коментар #12 от "777":
Въпросът е с КОЙ акъл гледаш сериала...01:49 11.07.2018
95 Оня
03:05 11.07.2018
96 Гост
06:13 11.07.2018
97 Артист
07:17 11.07.2018
98 гощо
07:27 11.07.2018
99 Усмивката
07:59 11.07.2018
100 Ники
08:37 11.07.2018
101 Този коментар е премахнат от модератор.
102 Бай Благой
08:48 11.07.2018
103 Браво
09:04 11.07.2018
104 Нова
09:07 11.07.2018
105 Пуснах сълза
До коментар #81 от "Морита":
Ся кво ще права ще спират най интересния сериал който са давали след бай тошово време.най сетне спряха една пумия която дори и 1 сек не съм гледа.Пускам една сълза за всички кифлички.09:22 11.07.2018
106 леле майко
от тази боза не съм гледал и 3 минути сумарно
а народа бил луднал по това ?
какво оскотяване на нацията
Коментиран от #108
10:09 11.07.2018
107 Този коментар е премахнат от модератор.
108 Този коментар е премахнат от модератор.
109 ДЖОРДЖ ЛУКАС
10:42 11.07.2018
110 КЕ УМРЕМ ЗА СЕРИАЛО
СЕГА КВО КЕ МИ ОСТАНЕ САМО НАДЕНИЦАТА,ВАЙ,ВАЙ.
10:57 11.07.2018
111 Моля моля
До коментар #6 от "бял":
Недей да обиждаш селяните. Селянин е едно, а гащник - съвсем друга бира. Всеки е виждал една камара гащници от столицата, нали? А иначе, за твое сведение, само малките провинциални градчета и села все още поддържат българщината. Всичкото джендър и "интелектуалец" е по големите градове и най-вече в столицата, ама те не са надежден стожер - историята го е доказала!11:11 11.07.2018
112 PlimP
който е исмислил предаването, к.р да го порази
11:30 11.07.2018
113 Робко
11:34 11.07.2018
114 Яко!
11:37 11.07.2018
115 Леля
До коментар #49 от "Котвата":
Защо аз да давам препоръки? За това им се плаща, много .12:51 11.07.2018
116 Този коментар е премахнат от модератор.
117 Калина
14:39 11.07.2018
118 Няма значение кой съм
15:44 11.07.2018
119 Морук
18:00 11.07.2018
120 никой
До коментар #26 от "Иван":
е па какво от това.голем си герой18:41 11.07.2018
121 ОпОп
До коментар #13 от "асан":
Като те гледам, как пишеш, ще е хубаво тези два вагона с книги да ги препишеш, понеже с четене няма да стане.По темата:
- Само някакви хлапета и мозъчно закърнели хора могат да го гледат това "хитово" нещо.
18:42 11.07.2018
122 Този коментар е премахнат от модератор.
123 егати и тъпотията
21:30 11.07.2018
124 azko
22:56 11.07.2018
125 Ейй най-сетне
23:06 11.07.2018
126 Кокона
23:41 11.07.2018
127 Тони
23:48 11.07.2018
128 bai oi
08:44 12.07.2018
129 аврамъ бакалинъ
09:52 12.07.2018
130 Бабата
11:07 12.07.2018