Милан не успя да победи Верона на „Сан Сиро”

• серия а

Милан с трето равенство в последните си четири мача в калчото

Милан не успя да победи Верона на „Сан Сиро” - 1
Снимка: БТА/ AP

Милан за пореден път разочарова феновете със слабото си представяне. В среща от 26-ия кръг на италианското първенство „росонерите” завършиха наравно 2:2 с Верона.

Лука Тони даде преднина на гостите в 18-ата минута с гол от дузпа. Жереми Менес изравни малко преди края на първото полувреме – отново от дузпа.

В 47-ата минута Панайотис Тахсидис от Верона си отбеляза автогол. Вместо да натисне за трети гол обаче, треньорът на Милан Филипо Индзаги замени офанзивните си играчи, пускайки дефанзивни такива.

Този негов ход се оказа пагубен в последните секунди на мача. В петата минута на добавеното време Николас Лопес се откъсна и изравни резултата, с което донесе точката на тима си.

Милан записа 11-о равенство от началото на сезона в Серия А. Тимът е на 10-а позиция, докато Верона е 12-и.