24 Януари, 2017 18:23, обновена 24 Януари, 2017 18:23 432 0

• кипър

"Заралии" загубиха с 1:3 от поляците

Берое отстъпи на Лех (Познан) в Кипър - 1
Снимка: Официален сайт на Берое

Берое загуби с 3:1 от полския Лех (Познан) в първата си контролна среща в Кипър.

Старозагорци откриха резултата в 44-ата минута с попадение на Радослав Кирилов. В 74-ата минута Давид Ковнацки изравни след спорно попадение. В 88-ата минута Павел Томчук покачи на 2:1, а в последната минута на редовното време Марчин Робак оформи крайният резултат.

На 27 януари (петък) от 15 часа възпитаниците на Ферарио Спасов излизат срещу „Висла“ (Плоцк, Полша) във втората си контролна среща в Кипър..