Наполи върна интригата в Серия "А"

Неаполитанците победиха Старата госпожа с 1:0

Публикувана: 23 Април, 2018 10:05
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 527

Наполи победи лидера в класирането на Серия "А" Ювентус с 1:0 в пряк двубой от 34-ия кръг на шампионата и стопи до 1 точка изоставането си от Старата госпожа само 4 кръга преди края на шампионата.

Домакините удариха греда в 17-ата минута след удар на Пянич, но гостите от Неапол отвърнаха с две опасности от Хамшик и Инсиние, като при втората топката влезе във вратата, но попадението бе отменено заради засада. През второто полувреме Наполи продължи да бъде по-активният отбор, но Буфон спаси тима си от гол в 73-ата минута след мощен шут на Кайехон, пише "Блиц".

В последната минута на мача обаче Кулибали се разписа след корнер и удар с глава, оставен напълно сам около точката за изпълнение на дузпа.