Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо предложи услугите си на един от световните колоси във футбола. Специалния призна, че с удоволствие би приел предложение да работи в Германия, след като името му бе свързано с Байерн. В момента начело на баварците е хърватският специалист Нико Ковач, но след отпадането им от Ливърпул на четвъртфиналите в Шампионската лига се засилиха спекулациите за неговото освобождаване след края на сезона.
“Никога не съм работил в Германия. Защо не? Ще видим… Иска ми се да опитам да спечеля Шампионската лига с трети различен клуб, както и да стигна до титлата в пето различно първенство”, сподели Моуриньо пред вестник Record в родината си.
За последно португалецът бе начело на "червените дяволи", но след серия от слаби резултати бе уволнен и заменен с норвежеца Оле Гунар Солскяер, който наскоро подписа и постоянен договор.
"Не съм тъжен, че в момента не съм начело на някой клуб, но искам отново да се завърна към треньорската професия след края на този сезон и да поема отбор, чийто цели ме мотивират", добави Специалния.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 животно
Коментиран от #3
01:43 04.04.2019
2 Анклам
07:36 04.04.2019
3 Абселютно
До коментар #1 от "животно":
Тоя всъщност е некадърен егоист ако не му дадат добри скъпи играчи е загинал08:43 04.04.2019
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Той
18:06 04.04.2019
6 Stoich
12:13 05.04.2019