• сезон-
  • отписване

"Наясно сме, че вече не можем да спечелим нищо", заяви французинът

Зидан: Следващият сезон ще сме по-силни - 1

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан не прие драматично равенството 1:1 срещу Леганес като гост в двубоя от 32-ия кръг на Ла Лига. Французинът отдавна е отписал сезона, в който Реал няма да спечели трофей, и мисли за предстоящата кампания.

“Първото полувреме не ми хареса, след почивката играхме по-добре и се спасихме от загуба. Впечатленията ми не са добри, но не са и напълно лоши, тъй като изравнихме, а на “Бутарке” се бележи трудно. Наясно сме, че вече не можем да спечелим нищо. Остават ни шест мача, като трябва да започнем да играем по-добре. Със сигурност през новия сезон ще играем по-добре, но ми се иска това да започне още отсега”, коментира Зидан. С актив от 61 точки Реал върви трети в първенството, а лидер е Барселона със 74.