Драма: Рома спечели срещу Болоня в добавеното време на мача и с човек по-малко

''Вълците'' с втора поредна победа в Серия А и трета във всички турнири

Публикувана: 22 Септември, 2019 18:51
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 464
Източник: БГНЕС

Босненският нападател Рома Един Джеко донесе много ценна и страшно инфарктна победа на своя отбор при гостуването на Болоня от 4-ия кръг на Серия "А".

"Римските вълци" спечелиха с 2:1, като голът на Джеко падна буквално в последните секунди на мача, игран на ст. "Ренато Дал`Ара". Трябва да се отбележи и фактът, че ''вълците'' играха с човек по-малко в последните минути на срещата, след като защитникът им Джанлука Манчини беше изгонен заради втори жълт картон.

Преди това сръбският защитник на Рома Александър Коларов бе дал аванс на ''римляните'' след гол от фаул в 48-ата минута, но само 6 минути по-късно в 54-ата минута Никола Сансоне изравни от дузпа, която бе доста дискусионна.