Интер победи Милан в ''Дерби дела Мадонина''

Публикувана: 22 Септември, 2019 00:15
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1122
Източник: БГНЕС
Оценка 5 от 2 гласа.

Отборът на Интер победи Милан в митичното ''Дерби дела Мадонина'' с 2:0 в големия сблъсък от 4-ия кръг на италианската Серия А. Попаденията в актива на ''нерадзурите“ дойдоха след голове на Марсело Брозович в 49-ата минута и Ромелу Лукаку в 78-ата минута.

По този начин Интер записа своята четвърта победа от четири мача през настоящата кампания, с което продължава своя победен марш под ръководството на Антонио Конте. Милан пък продължава с колебливите си изяви от началото на този сезон, записвайки своята втора загуба от общо четири срещи.

Крайният резултат 2:0 в полза на Интер беше най-малкото, с което Милан можеше да си тръгне от ''Сан Сиро'' тази вечер. ''Нерадзурите'' владееха инициативата, притискаха съперника през почти целия двубой и абсолютно заслужено стигнаха до двете си попадения.