• антоан гризман-
  • барселона

Такова равенство разстройва, имахме шансове да реализираме 3-ти гол

Гризман разочарован след равенството - 1

Барселона взе само точка при гостуването си на Реал Сосиедад в двубой от 17-ия кръг на испанската Ла Лига. Антоан Гризман, който се отчете с едно попадение в срещата коментира пред медиите, че тимът му е имал възможността да реализира трети гол през второто полувреме на двубоя.

"И двата отбора имаха възможности да реализират, такова равенство разстройва, имахме шансове да реализираме 3-ти гол през второто полувреме, но не го направихме, разочаровани сме", коментира Гризман цитиран от Марка.

След равенството 2:2, Барса излезе еднолично на първото място в класирането с актив от 35 точки, точка повече от Реал Мадрид, като "белия балет" излиза по-късно в неделя вечер като гост на Валенсия.

В сряда Барса и Реал излизат един срещу друг в Ел Класико.