Черно море стартира контролите с равенство

• пфк черно море-
  • контрола-
  • черноморец балчик

"Моряците" завършиха 1:1 с Черноморец Балчик на "Тича"

Черно море завърши 1:1 с Черноморец Бачлик в първата си контрола от старта на зимната подготовка. Срещата се игра на стадион “Тича” пред около 200 зрители.

"Моряците" стартираха силно двубоя и още в 6-ата минута откриха резултата. Мартин Минчев проби отляво и намери младия талант Велислав Василев, който от точката на дузпата реализира. В 18-ата минута Васил Панайотов изведе Велислав Василев отдясно, който центрира остро по земя в наказателното поле, където Исмаил Иса с шпагат успя да играе с топката, но след като срещна крака на бранител излезе в корнер. В 33-ата Исмаил Иса бе изведен сам срещу вратаря, но не успя да нанесе добър удар и вратаря успя да я отрази. В 39-ата Виктор Митев бе фаулиран на границата на наказателното поле, а Дани Георгиев стреля в стената от прекия свободен удар. В 45-ата минута Мартин Минчев отправи изстрел от дъгата на наказателното поле, но топката премина покрай гредата.

В 51-вата минута Владислав Мирчев с глава засече центриране и изравни. В 64-ата минута Дани Кики получи топката в центъра на терена и пусна много техничен пас към Денислав Ангелов, който от точката на дузпата, останал сам срешу вратаря, стреля над напречната греда. До края на срещата Черно море създаде доста положения пред вратата на гостите, но така и не успя да ги реализира.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Даниел Димов, Стефан Станчев, Виктор Попов, Фахд Актау, Велислав Василев, Емил Янчев, Васил Панайотов, Мартин Минчев, Илиан Илиев, Исмаил Иса

Второ полувреме: Йордан Радев, Мирослав Енчев, Димитриос Хантакиас, Цветомир Панов, Патрик Андраде, Мехди Букаси (62-Павел Георгиев), Лъчезар Йодранов, Велислав Василев, Дани Кики, Денислав Ангелов

Балчик: Християн Христов, Даниел Георгиев, Генади Луго, Тодор Таушанов, Мирослав Начев, Николай Иванов, Цветан Илиев, Виктор Митев, Георги Герогиев, Александър Стефанов, Владислав Мирчев.