• реал сарагоса-
  • купа на краля

"Кралете" разгромиха Сарагоса за Купата

Реал пак показа, че се вдига при Зидан (ВИДЕО) - 1

Реал (Мадрид) спечели с лекота с 4:0 като гост на Сарагоса на осминафиналите в турнира за Купата на Краля в Испания, пише dsport. "Кралете" не оставиха съмнение, че са с класи над съперника и се класира заслужено напред.

Още в 6-ата минута след късо изпълнение на корнер, Тони Кроос центрира по земя и топката стигна до Рафа Варан, която на празна врата нямаше как са сбърка - 1:0. "Кралете" решиха нещата в двубоя в 32-ата минута. Кроос направи втората си асистенция в мача, този път към Лукас, който реализира хубав гол.

През второто полувреме Реал продължи да се забавлява. Винисиус в 72-ата минута се възползва от чудесен пас на Хамес и копна топката за 3:0. Четвъртото попадение дойде седем минути по-късно. Тогава Дани Карвахал бе изведен по десния фланг. Той центрира успоредно на вратата към Карим Бензема, който лесно реализира.