Спасената дузпа срещу ЦСКА нареди Ники Михайлов до баща си и дядо си

• николай михайлов-
  • левски-
  • борислав михайлов-
  • бисер михайлов-

Те също са отразявали наказателни удари срещу "червените", при това в мачове, които ще останат в историята

Спасената дузпа срещу ЦСКА нареди Ники Михайлов до баща си и дядо си - 1

Николай Михайлов се нареди до баща си Борислав Михайлов и вече покойния си дядо Бисер Михайлов със спасената дузпа срещу ЦСКА. Те също са отразявали наказателни удари срещу "червените", при това в мачове, които ще останат в историята, пише "Тема Спорт".

Боби Михайлов спасява изстрел от бялата точка на 19 юни 1985 година във финала за Купата, спечелен от ЦСКА с 2:1. Срещата остава в историята като "най-черното дерби", защото след мача двата тима са разформировани. Бившият президент на БФС отразява удар на Георги Славков в 53-ата минута.

Най-паметният мач на Бисер Михайлов е четвъртфинал за Купата на 14 април 1971 година. Срещата завършва 2:2, а "сините" печелят с 5:4 при дузпите. Михайлов спасява 4 дузпи - на Георги Денев, Димитър Якимов, колегата му Стоян Йорданов и Аспарух Никодимов. Тогава Бисер вкарва и от бялата точка.