Мартин Кушев: Загубихме с такъв резултат, защото чакаме нови футболисти

• обяснение-
  • попълнения-
  • селекция-
  • славия

"Резултатът има значение, независимо дали става въпрос за приятелски или официален мач", заяви помощник-треньорът на Славия след поражението с 1:6 от Криля Советов

Мартин Кушев: Загубихме с такъв резултат, защото чакаме нови футболисти - 1

Помощник-треньорът на Славия Мартин Кушев направи кратък коментар след загубата с 1:6 от Криля Советов в първата контрола на тима по време на зимната подготовка. Асистентът на Александър Тарханов обяви, че в лагера на „белите“ очакват нови попълнения.

“Допускаме много леки голове, но имаше и положителни неща, особено първото полувреме. Направихме добри флангови атаки, но доста бавно боравехме с топката и затова не ни се получиха нещата. За едно полувреме не искам да коментирам новите попълнения. Работим по селекцията, очакваме нови футболисти. Търсим основно за центъра. Резултатът има значение, независимо дали става въпрос за приятелски или официален мач”, разкри Кушев пред камерата на „Спортал ТВ“.