Публикувана: 19 Март, 2021 14:10
7 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1141
Оценка 5 от 4 гласа.

Медиите в Еквадор отново обърнаха сериозно внимание на нападателя на ЦСКА Жорди Кайседо, който вчера вкара първия си хеттрик за отбора. Редица местни издания хвалят футболиста за представянето му.

Primicias.ec пише: "Еквадорският нападател на ЦСКА София Жорди Кайседо отбеляза хеттрик при победата на своя отбор с 4:0 срещу Ботев Враца за четвъртфиналите на Купата на България. Кайседо беше основната фигура на терена и играч на мача. В 11-ата минута откри резултата след точен удар с глава. След това удвои предимството на отбора си чрез дузпа, а после вкара третия гол след точна асистенция на Кох".

"Кайседо отбеляза първи хеттрик за ЦСКА", е заглавието на материала в expreso.ec.