• победи-
  • цска-
  • купа на българия-
  • серия

Равенството между двата тима за Купата на България бе 18-ият пореден двубой без успех за „червените“ в 90-те минути

ЦСКА продължава "черната" си серия срещу Лудогорец - 1

ЦСКА продължава да няма победа над Лудогорец като домакин в редовното време за купата и първенството. Снощното равенство 1:1 бе 18-ият пореден двубой без успех за „червените“ в 90-те минути. Балансът е 13 равенства и 5 загуби при голова разлика 10:17.

ЦСКА все пак спечели веднъж като домакин на зеления терен – на 14 декември 2017-а година, но след продължения. Успехът донесе Кирил Десподов, който сега е в Лудогорец, с гол в 96-ата минута. Мачът бе от четвъртфиналите за Купата.

Любопитното е, че последните 8 мача на „Армията“ между двата съперника завършват наравно в редовното време.