Ботев Враца продължава без загуба в efbet Лига

• ничев

Врачани завършиха наравно - 1:1 с Ботев Пловдив

Ботев Враца продължава без загуба в efbet Лига - 1
Снимка: botev-vratsa.com

Ботев Враца и Ботев Пловдив не се победиха в мача помежду им от четвъртия кръг на efbet Лига. Двубоят завърши при резултат 1:1. Гостите поведоха в срещата в 44-ата минута с гол на Атанас Илиев. В началото на втората част врачани изравниха чрез Костадин Ничев.

След равенството Ботев Враца продължава да няма загуба от началото на сезона в родния шампионат. Момчетата на Даниел Моралес имат 8 точки и заемат второ място в класирането. Лидер е Черно море също с 8, но с по-добра голова разлика. Ботев Пловдив пък са трети със седем точки. Толкова има и четвъртият Славия.