24 Ноември, 2023 19:31 1 547 11

С 10 чужденци титуляри Берое удари Хебър и звездата на младежите

2:1 под Аязмото, Годой получи червен картон в добавеното време на срещата

С 10 чужденци титуляри Берое удари Хебър и звездата на младежите - 1

Берое Стара Загора победи Хебър Пазарджик с 2:1 в мач от 18-ия кръг на ефбет Лига.

За домакините стартираха 10 чужденци. Атаката на гостите пък беше водена от Георги Николов, който наскоро вкара хеттрик за младежкия ни национален тим при разгромната победа срещу Естония U21 (6:0).

Сантяго Годой откри за Берое в 34-ата минута. Ангел Бастунов изравни в 54-ата минута. Карлос Пачаме донесе успеха на домакините с гол в 64-ата минута.

Така играчите с треньор Хосе Ачиари са 8-и в таблицата с 24 точки. Хебър и Любослав Пенев са 9-и с 4 т. по-малко.