22 Март, 2024 15:54 1 073 7

Здрава битка между България и Танзания

Без голове първото полувреме

Здрава битка между България и Танзания - 1

България играе с Танзания в мач от нов турнир. Спорът се предава по БНТ 3. Резултатът е 0:0 до 45-ата минута. Срещата е на неутрален терен в Баку, Азербайджан. В 35-ата минута играч на Танзания удари топката с ръка в наказателното поле, след като не успя да овладее кълбото при пас на негов съотборник. На мача няма ВАР, реферът не отсъди дузпа. В средата на първата част Георги Русев стреля опасно, но стражът на танзанийците се намеси умело. Денис от африканския отбор уцели лявата греда в 15-ата минута. Равностойно първо полувреме, в което Ивайло Чочев стреля опасно в края 2 пъти. Треньор на българските футболисти е Илиан Илиев.