13 Юни, 2024 17:15 679 0

Програмата за есенния дял на Първа Лига - сезон 2024/25

  • програма-
  • бфс-
  • първа лига-
  • сезон-
  • футбол-
  • първенство-
  • левски-
  • цска-
  • лудогорец-
  • ботев

Жребият за сезон 2024/25 в Първа Лига бе изтеглен днес

Програмата за есенния дял на Първа Лига - сезон 2024/25 - 1
Снимка: БГНЕС

Жребият за сезон 2024/25 в Първа Лига бе изтеглен днес в Амфитеатралната зала на Национална футболна база „Бояна“. Шампионатът стартира през уикенда на 19/22 юли 2024 година.

След изиграване на първото завъртане на мачовете от редовния сезон, ще се изиграят още 4 кръга до края на календарната 2024 година. Това са кръгове 16 (22/25 ноември), 17 (29 ноември/2 декември), 18 (3/5 декември) и 19 (6/9 декември).

I кръг - 19/22 юли

Черно море Варна - ЦСКА 1948 София

Септември София - Берое Стара Загора

Локомотив София - Левски София

Ботев Враца - Ботев Пловдив

Локомотив Пловдив - Арда Кърджали

Крумовград - Славия София

Лудогорец Разград - ЦСКА София

Хебър Пазарджик - Спартак Варна

II кръг - 26/29 юли

ЦСКА 1948 София - Спартак Варна

ЦСКА София - Хебър Пазарджик

Славия София - Лудогорец Разград

Арда Кърджали - Крумовград

Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Левски София - Ботев Враца

Берое Стара Загора - Локомотив София

Черно море Варна - Септември София

III кръг - 2/5 август

Септември София - ЦСКА 1948 София

Локомотив София - Черно море Варна

Ботев Враца - Берое Стара Загора

Локомотив Пловдив - Левски София

Крумовград - Ботев Пловдив

Лудогорец Разград - Арда Кърджали

Хебър Пазарджик - Славия София

Спартак Варна - ЦСКА София

IV кръг - 9/12 август

ЦСКА 1948 София - ЦСКА София

Славия София - Спартак Варна

Арда Кърджали - Хебър Пазарджик

Ботев Пловдив - Лудогорец Разград

Левски София - Крумовград

Берое Стара Загора - Локомотив Пловдив

Черно море Варна - Ботев Враца

Септември София - Локомотив София

V кръг - 16/19 август

Локомотив София - ЦСКА 1948 София

Ботев Враца - Септември София

Локомотив Пловдив - Черно море Варна

Крумовград - Берое Стара Загора

Лудогорец Разград - Левски София

Хебър Пазарджик - Ботев Пловдив

Спартак Варна - Арда Кърджали

ЦСКА София - Славия София

VI кръг - 23/26 август

ЦСКА 1948 София - Славия София

Арда Кърджали - ЦСКА София

Ботев Пловдив - Спартак Варна

Левски София - Хебър Пазарджик

Берое Стара Загора - Лудогорец Разград

Черно море Варна - Крумовград

Септември София - Локомотив Пловдив

Локомотив София - Ботев Враца

VII кръг - 30 август/1 септември

Ботев Враца - ЦСКА 1948 София

Локомотив Пловдив - Локомотив София

Крумовград - Септември София

Лудогорец Разград - Черно море Варна

Хебър Пазарджик - Берое Стара Загора

Спартак Варна - Левски София

ЦСКА София - Ботев Пловдив

Славия София - Арда Кърджали

VIII кръг - 13/16 септември

ЦСКА 1948 София - Арда Кърджали

Ботев Пловдив - Славия София

Левски София - ЦСКА София

Берое Стара Загора - Спартак Варна

Черно море Варна - Хебър Пазарджик

Септември София - Лудогорец Разград

Локомотив София - Крумовград

Ботев Враца - Локомотив Пловдив

IX кръг - 20/23 септември

Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 София

Крумовград - Ботев Враца

Лудогорец Разград - Локомотив София

Хебър Пазарджик - Септември София

Спартак Варна - Черно море Варна

ЦСКА София - Берое Стара Загора

Славия София - Левски София

Арда Кърджали - Ботев Пловдив

X кръг - 27/30 септември

ЦСКА 1948 София - Ботев Пловдив

Левски София - Арда Кърджали

Берое Стара Загора - Славия София

Черно море Варна - ЦСКА София

Септември София - Спартак Варна

Локомотив София - Хебър Пазарджик

Ботев Враца - Лудогорец Разград

Локомотив Пловдив - Крумовград

XI кръг - 4/6 октомври

Крумовград - ЦСКА 1948 София

Лудогорец Разград - Локомотив Пловдив

Хебър Пазарджик - Ботев Враца

Спартак Варна - Локомотив София

ЦСКА София - Септември София

Славия София - Черно море Варна

Арда Кърджали - Берое Стара Загора

Ботев Пловдив - Левски София

XII кръг - 18/21 октомври

ЦСКА 1948 София - Левски София

Берое Стара Загора - Ботев Пловдив

Черно море Варна - Арда Кърджали

Септември София - Славия София

Локомотив София - ЦСКА София

Ботев Враца - Спартак Варна

Локомотив Пловдив - Хебър Пазарджик

Крумовград - Лудогорец Разград

XIII кръг - 25/28 октомври

Лудогорец Разград - ЦСКА 1948 София

Хебър Пазарджик - Крумовград

Спартак Варна - Локомотив Пловдив

ЦСКА София - Ботев Враца

Славия София - Локомотив София

Арда Кърджали - Септември София

Ботев Пловдив - Черно море Варна

Левски София - Берое Стара Загора

XIV кръг - 1/4 ноември

ЦСКА 1948 София - Берое Стара Загора

Черно море Варна - Левски София

Септември София - Ботев Пловдив

Локомотив София - Арда Кърджали

Ботев Враца - Славия София

Локомотив Пловдив - ЦСКА София

Крумовград - Спартак Варна

Лудогорец Разград - Хебър Пазарджик

XV кръг - 8/10 ноември

Хебър Пазарджик - ЦСКА 1948 София

Спартак Варна - Лудогорец Разград

ЦСКА София - Крумовград

Славия София - Локомотив Пловдив

Арда Кърджали - Ботев Враца

Ботев Пловдив - Локомотив София

Левски София - Септември София

Берое Стара Загора - Черно море Варна


Поставете оценка:
Оценка 5 от 1 гласа.


Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, auto.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА