ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
В района на град Джераблус , ВВС на САЩ са ликвидирали вторият човек след Багдади -Абу Хасан Ал-Мухаджира .
Той трябваше да замести убитият по рано Багдади ..
За кой ли път краварите го убиват тоя ? Сега удобно ще изчезне без доказателства. Да не са искали да кажат - евакуиране ??? Щото беше протеже на Маккейн !
През 2017 година Шойгу обяви , че са го ликвидирали ..
Толкова ордени получи за това , че и на гърба започна да си ги закача ..
А между впрочем , вие сигурно сте видели инструкциите на ИД на руски език , но си продължавате със стари балалайки и фейкове ..
Не съм забелязал Ердоган да е опечален , напротив .
Докато заявленията на Кремъл са траурни ..
Стигнаха до там и да се оправдават , че не са дали въздушен коридор на американците , за което Тръмп им благодари ..
"На 11 юни 2017 г. е съобщено, че лидерът на ИДИЛ Абу Бакр ал Багдади е убит при обсадата на Ракка, вследствие на масирана въздушна атака" ?????
"В края на 2017 г. се появява информация в медиите, че е заловен заедно със седем командири на ИДИЛ от Антиджихадистката коалиция, водена от САЩ, в Ирак и откаран в база в Североизточна Сирия"?????
И те както и руснаци, всякакви си там псевдо герой...
Убиват тоя и оня, но пак нищо.
Тези хорица са си се събрали да гледат я мач, я нещо друго, снимали ги и ето ти новина.
Ми и ние така си се събирами, ама тия са страшни циркаджий!
И най-удобно беше тоя бандит да се взриви и няма други доказателства, хоп ние го убихме. Но той се самовзриви с колана си бомба.
Смешковци са всичките и играят в един и същи театър.
Това терористите са като чудовището Медуза,отрежеш една глава-десет нови поникват.С този си удар,американците направиха Багдади ислямски мъченик и увеличиха броя на фанатиците.
Днес се съобщава за втора операция, убит е Абу Ал Хасан дясната ръка на Багдади и говорителят на ИДИЛ. Този път операцията е в Жараблус който е под директен контрол на Турция след операция Ефратски щит. Ердоган вече трябва да дава обяснение защо пази тези хора!
Ми тази снимка сме я гледали отдавна , само че на нея беше Обамата га "гледаха " как "убиват" Осамата мдаа само че сега на нея не е Обамата а бай Дончо !А този се скъсаха да го "убиват" а то сигурно вече не им трябва на терен и просто си го прибират както и Осамата.Лично шях да повярвам аз а може би и света ако бяха пуснатли убийставата им в Тубата и света да ги види да види и телата им а то не , що ве М ,защото е един голям цирк и прахоляк за пред света мдаа !!!
импотентното джудже три пъти побеждава в сирия и се изтегля, ама още е там. произвежда яко груз 200. айде стига че много руски вдовици ша утешаваме по морето.
Тихомълком и уж, че се изнасят от Сирия, хвърлиха пепел в очите на резаците и алкохолиците и обезглавиха ИД! По същия начин могат да опаткат мангала ерПосран и гнома Путю! Никой от тях не разбра какво се случи. Тръмп си изигра картите по най добрия начин!
Браво на нашият стратегически партньор и съюзник САЩ. Те трябва да пазят петрола на Сирия за да не го прилапат руснаците и резняците. Петрола трябва да дойде тук в Европа и при нашите приятели в САЩ за да не могат руснаците да топнат пръстче там.Няма българин който да иска петрола да отиде в Русия, а не тук в България и Европейския съюз.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Хасан
Коментиран от #3
20:38 27.10.2019
2 боцмана
20:49 27.10.2019
3 Презвитер Козма
До коментар #1 от "Хасан":
Тебе май ти е жал за Багдади, а?Коментиран от #4
21:08 27.10.2019
4 Хрониките на Евразия
До коментар #3 от "Презвитер Козма":
Путинската пропаганда не изпитва особена радост от смъртта на главата на ИД. Все едно американците са убили не терорист , а агент на Кремъл ..Коментиран от #6, #7, #11
21:21 27.10.2019
5 Хрониките на Евразия
Той трябваше да замести убитият по рано Багдади ..
21:27 27.10.2019
6 888
До коментар #4 от "Хрониките на Евразия":
Пак добре че е Тръмпи , че да свърши работата на Путин и Ердоган....Дае агента на Путин...едва ли, ама на Ердо-със сигурностКоментиран от #9
21:28 27.10.2019
7 Долче Густо
До коментар #4 от "Хрониките на Евразия":
За кой ли път краварите го убиват тоя ? Сега удобно ще изчезне без доказателства. Да не са искали да кажат - евакуиране ??? Щото беше протеже на Маккейн !Коментиран от #8
21:28 27.10.2019
8 Хрониките на Евразия
До коментар #7 от "Долче Густо":
През 2017 година Шойгу обяви , че са го ликвидирали ..Толкова ордени получи за това , че и на гърба започна да си ги закача ..
А между впрочем , вие сигурно сте видели инструкциите на ИД на руски език , но си продължавате със стари балалайки и фейкове ..
Коментиран от #10
21:40 27.10.2019
9 Хрониките на Евразия
До коментар #6 от "888":
Не съм забелязал Ердоган да е опечален , напротив .Докато заявленията на Кремъл са траурни ..
Стигнаха до там и да се оправдават , че не са дали въздушен коридор на американците , за което Тръмп им благодари ..
21:45 27.10.2019
10 Долче Густо
До коментар #8 от "Хрониките на Евразия":
"На 11 юни 2017 г. е съобщено, че лидерът на ИДИЛ Абу Бакр ал Багдади е убит при обсадата на Ракка, вследствие на масирана въздушна атака" ?????"В края на 2017 г. се появява информация в медиите, че е заловен заедно със седем командири на ИДИЛ от Антиджихадистката коалиция, водена от САЩ, в Ирак и откаран в база в Североизточна Сирия"?????
21:45 27.10.2019
11 Долче Густо
До коментар #4 от "Хрониките на Евразия":
Ами защото краварите за кой ли път го ликвидират , а то все кьорфишек!21:49 27.10.2019
12 Пако
опс.от снимката са така тъжни???????
Коментиран от #37
21:56 27.10.2019
13 Сандо
Убиват тоя и оня, но пак нищо.
Тези хорица са си се събрали да гледат я мач, я нещо друго, снимали ги и ето ти новина.
Ми и ние така си се събирами, ама тия са страшни циркаджий!
И най-удобно беше тоя бандит да се взриви и няма други доказателства, хоп ние го убихме. Но той се самовзриви с колана си бомба.
Смешковци са всичките и играят в един и същи театър.
21:57 27.10.2019
14 копейкин
21:58 27.10.2019
15 Сандо
Скъсан покемон!
И както винаги заучена фраза.
22:16 27.10.2019
16 незнайко
22:37 27.10.2019
17 Еее
22:41 27.10.2019
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Иван
23:01 27.10.2019
20 ДФ1
23:02 27.10.2019
21 Иван
23:09 27.10.2019
22 Иван
23:11 27.10.2019
23 Иван
23:13 27.10.2019
24 Иван
23:44 27.10.2019
25 Иван
23:45 27.10.2019
26 Ачо Чалгарчето с диванчето
01:06 28.10.2019
27 Шляп
01:57 28.10.2019
28 Alfaman
02:27 28.10.2019
29 Зрител
03:36 28.10.2019
30 Пираня
Коментиран от #33
03:50 28.10.2019
31 Иван
05:07 28.10.2019
32 киноман
06:13 28.10.2019
33 Хрониките на Евразия
До коментар #30 от "Пираня":
Интересно , Багдади какъв чин е имал и бил ли е Герой на Русия , както Кадиров ?Коментиран от #36
07:04 28.10.2019
34 1944
07:08 28.10.2019
35 Никой
07:18 28.10.2019
36 Пираня
До коментар #33 от "Хрониките на Евразия":
Питай Ердоган, той живее на границата му близо до основният път за Хатай. Явно си пият кафето рано сутрин докато обсъждат каква беля да направятКоментиран от #38
08:11 28.10.2019
37 -...-
До коментар #12 от "Пако":
Хилари, беше доста по ''емоционална'' при бесенето на Саддам.08:37 28.10.2019
38 Хрониките на Евразия
До коментар #36 от "Пираня":
В.Буковски:Само две крилати ракети да се изстрелят към Лубянка и международният тероризъм веднага ще намалее с 80%
09:04 28.10.2019
39 копейкин
10:46 28.10.2019
40 Путкин
11:07 28.10.2019
41 Масонски удар под кръста
12:17 28.10.2019