Тялото на 20-годишен младеж беше открито тази сутрин под виадукта „Рибни вир” на автомагистрала „Хемус”.Основната версия, по която работят криминалистите, е самоубийство, съобщиха от МВР.
Сигналът е подаден в районното управление в Ботевград тази сутрин около 8 часа. Преминаващ по магистралата е забелязал труп на млад мъж под виадукта и позвънил на телефон 112. Автопатрул на сектор „Престъпления по пътищата” към ОДМВР-София е запазил местопроизшествието. При огледа в джобовете на 20-годишния Д.И. от Перущица е открита снимка на момиче, лична карта и запалка. В близост до инцидента не е установено моторно превозно средство. По първоначална информация младият мъж е пътувал вчера с автобус към Пловдив, където работи, но така и не се е явил на работа. В момента се извършват процесуално - следствени действия за пълното изясняване и документиране на случая.
Отидете към основна версия
24 Август, 2012 15:52 2 488 1
20-годишен скочи със снимка на момиче от виадукт
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.