Младеж на 22 години и 18-годишно момиче са загинали на място при тежка катастрофа край кв. "Речица" на Сливен, съобщи говорителят на ОДМВР-Сливен Първолета Мандинска, цитирана от местния информационен сайт «Сливен нюз». Катастрофата е станала около 6,30 ч. тази сутрин. Младежите са пътували в BMW. Излизайки на пътя към Нова Загора, на завоя до т.нар. блок на слепите, водачът изгубил контрол над управлението на автомобила, а колата се забила в крайпътно дърво. Младите хора са загинали на място. В момента се води следствие, уточниха от полицията
Отидете към основна версия
25 Август, 2012 21:08 16 383 11