Младеж на 22 години и 18-годишно момиче са загинали на място при тежка катастрофа край кв. "Речица" на Сливен, съобщи говорителят на ОДМВР-Сливен Първолета Мандинска, цитирана от местния информационен сайт «Сливен нюз». Катастрофата е станала около 6,30 ч. тази сутрин. Младежите са пътували в BMW. Излизайки на пътя към Нова Загора, на завоя до т.нар. блок на слепите, водачът изгубил контрол над управлението на автомобила, а колата се забила в крайпътно дърво. Младите хора са загинали на място. В момента се води следствие, уточниха от полицията
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 АБВ
Коментиран от #9
21:20 25.08.2012
2 IceHeart
Не е важно колко коня ти е колата, а колко ти е празна главата!
Няма шофьор, който през целия си живот, да не правил грешки или издънки зад волана, с каквато и кола да е! Повечето прехвърлят колите си на бащите и на майките на името, и пак си карат бегачки от по 150 коня! Това не пречи, ако си разумен шофьор, но не винаги високата скорост е причина за ПТП. Понякога съдбата неможе да бъде предвидена! Лека им пръст на момчетата, дано са отишли на по-добро място! †
Коментиран от #6
21:51 25.08.2012
3 GOGO
" .... водачът изгубил контрол над управлението на автомобила, а колата се забила в крайпътно дърво". Това е информацията дадена за настоящата катастрофа!
КОМЕНТАРЪТ Е ИЗЛИШЕН!!!
22:09 25.08.2012
4 tica2
Коментиран от #5
22:27 25.08.2012
5 GOGO
До коментар #4 от "tica2":
И зам.министърът е "загубил"! Дъщеря му - да е жива и дано оздравее! - е с тежки коремни травми! Къде ли е седяла? Дали е на задната седалка? Дали е била с колан? Но, тежки коремни травми - 90% е вероятността да е била на предната седалка и без колан! Но, това трябва да тежи на съвестта на този, който само е седял зад волана!Независимо от безобразията, които е натворил, Катев има наглостта да коментира, "че съвестта му е „абсолютно чиста”! По-нататък той казва, че той и цялото му семейство са "в ужас и шок"! А, кой е виновен за това?!? Сигурно загиналите по негова вина! Хората са казали: "Човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи!"
И накрая - "ВОДИ СЕ Е СЛЕДСТВИЕ СРЕЩУ НЕИЗВЕСТЕН ИЗВЪРШИТЕЛ"!!??!!
22:56 25.08.2012
6 СПАРТАК
До коментар #2 от "IceHeart":
По-важно е не колко караш, а колко можеш да спираш. Всички инструктори, вземат пари да учат как се кара и никой как се спира. Загиват млади хора - това е факт на който никой не обръща внимание. Само констатации и това е всичко. Цветът на оглозганата ни нация си заминава в купчини ламарини.08:27 26.08.2012
7 за това с танк
Ей тая беднотия, чалга и злоба унищожава тази държава.
Лека им пръст!
09:02 26.08.2012
8 проф
Нито ви бива нито го можете ,после олеле
15:23 26.08.2012
9 papagal
До коментар #1 от "АБВ":
dokato semeistvata se nau4at da mislqt i kazvat ''NE'' na luibimite si razglezeni naslednici....18:43 26.08.2012
10 Дид
21:23 26.08.2012
11 БЕЗ ЗАДНО ПРЕДАВАНЕ!!!
03:24 27.08.2012