Бившият премиер и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов посрещна Коледа в дома си в Банкя.
На Бъдни вечер той пусна снимка с внуците си.
"Да сме здрави и щастливи, мир и любов в домовете ни! И нека Рождество да изпълни дните ни с надежда!", пожела Борисов от стената си във Фейсбук.
Поставете оценка:
Оценка 2.4 от 116 гласа.