Министърът на електронното управление свиква извънреден съвет по киберсигурност, съобщават от Нова телевизия. На него ще се обсъждат мерки за бързо осигуряване на защитата на държавните институции заради атаката срещу „Български пощи”.
Очаква се да бъдат обсъдени мерки за повишаване на киберсигурността, както и реакцията на държавата при евентуална киберзаплаха, застрашаваща националната сигурност.
Отидете към основна версия
5 Май, 2022 07:37 1 050 7
Извънреден съвет по киберсигурност
Свика го министърът на електронното управление
Снимка: БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка 1.6 от 32 гласа.