Министърът на електронното управление свиква извънреден съвет по киберсигурност, съобщават от Нова телевизия. На него ще се обсъждат мерки за бързо осигуряване на защитата на държавните институции заради атаката срещу „Български пощи”.
Очаква се да бъдат обсъдени мерки за повишаване на киберсигурността, както и реакцията на държавата при евентуална киберзаплаха, застрашаваща националната сигурност.
Поставете оценка:
Оценка 1.6 от 32 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Тцъ
07:39 05.05.2022
2 ха ха
07:49 05.05.2022
3 LogSentinelAmatasVipSecurity
07:50 05.05.2022
4 Обикновен Беден бЪЛгарин
08:22 05.05.2022
5 С трима
08:45 05.05.2022
6 Министър на Електронното управление!!
09:44 05.05.2022
7 Боджo кибернетиката
print("Hello, Bojo!")
12:32 05.05.2022