Отидете към основна версия

3 723 2

Синът на Сашо Дойнов обяви свой съотборник от "Фермата" за диктатор

  • фермата-
  • сашо дойнов-
  • станислав-
  • диктатор

"В нашия отбор е диктатура!, заяви Станислав

Синът на актьора Сашо Дойнов обяви свой съотборник от "Фермата" за абсолютен диктатор. Режисьорът Станислав посочи с пръст актьора Петър, който се самопровъзгласи за лидер на техния тим "Елбетица".

"В нашия отбор е диктатура! Всички слушат един човек, който не спира да се натрапва. И аз се примирявам, защото не ми се влиза в спорове. Умният човек отстъпва", заяви той.

Станислав се разстрои, след като Петър еднолично го отряза от участие в битката за привилегия. В нея трябваше да се реши кой отбор ще живее през следващата седмица при добри условия и кой ще се пържи в адска мизерия.

"Аз имам състезателен дух и не искам да стоя и да гледам отстрани! Обичам да влизам в битки и мога страшно много неща, но Петър внушава, че няма нужда от мен", оплака се Станислав на актрисата Валерия, която също се дразни от тиранията на Петър, пише show.blitz.bg.

Поставете оценка:
Оценка 2.4 от 5 гласа.

Свързани новини