Бойко Борисов:
Премиерът Бойко Борисов коментира обвиненията на президента на ПЕС Сергей Станишев, че правителството на ГЕРБ е изгонило RWE от АЕЦ "Белене"
“ Деляне, свържи се с централата на RWE и поискай писмено да ти отговорят дали ГЕРБ или нашето правителство е изгонило RWE и дали RWE са били съгласни с тия заеми от половин милиард „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Дошо
Коментиран от #11
12:23 23.12.2014
2 ВАГ
15:26 23.12.2014
3 где
Коментиран от #4, #12
15:58 23.12.2014
4 ВАГ
До коментар #3 от "где":
1.9ТДИ 110 е по-здрав ! но 116 пък повече нм.19:17 23.12.2014
5 Отвратен
19:20 23.12.2014
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Симеон Тасев
20:17 23.12.2014
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 стефан ив
09:52 24.12.2014
11 369
До коментар #1 от "Дошо":
кой нормален човек харесва ауди-емблема като 3 женски полови органа.шкода беше истинска преди ваг-ините да я купят и орезилят с разни тъпи изгъзици00:14 25.12.2014
12 369
До коментар #3 от "где":
предложи я на Дошо-сигурно ще я купи-нали е издънка на алди ;)00:31 25.12.2014
13 Ярослав Станкулов
Коментиран от #15
00:57 26.12.2014
14 Autohouse Randm
19:06 27.12.2014
15 Дедо Лаинорлян
До коментар #13 от "Ярослав Станкулов":
Как мерцедес бе приятелче . То верно ,че мерцедес са зле ама тва е бая по зле и от тях. УЖАС21:49 27.12.2014
16 Димитър Стоянов
00:17 30.12.2014
17 Наско
20:42 29.04.2019