ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
А, бе дърто,сам каза,че си 68 годишен, как може да си отваряш уста и да коментираш неща, които за теб са като среща с извънземни. Махни тази грозна и остаряла 124-ка, че и зомбитата, дето имат повече зъби от ще ти се смеят! Колко пъти съм ти казал да не пишеш глупости, защото целия форум мирище на нафталин!
Ти май си много наясно с това какво мечтае циганина щом ти "прЕлича" на циганска мечта.....май не си Роман, а Ром Ценов? Търкалай конската каруца и недей да знаеш много.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Николай
17:27 26.06.2016
2 Роман Ценов
Коментиран от #3, #4
19:43 26.06.2016
3 мммдааа
До коментар #2 от "Роман Ценов":
А, бе дърто,сам каза,че си 68 годишен, как може да си отваряш уста и да коментираш неща, които за теб са като среща с извънземни. Махни тази грозна и остаряла 124-ка, че и зомбитата, дето имат повече зъби от ще ти се смеят! Колко пъти съм ти казал да не пишеш глупости, защото целия форум мирище на нафталин!Коментиран от #5
00:56 27.06.2016
4 Адолф
До коментар #2 от "Роман Ценов":
Ти май си много наясно с това какво мечтае циганина щом ти "прЕлича" на циганска мечта.....май не си Роман, а Ром Ценов? Търкалай конската каруца и недей да знаеш много.Коментиран от #6
09:48 27.06.2016
5 Роман Ценов
До коментар #3 от "мммдааа":
Щом форума мирише на нафталин що пишеш.Коментиран от #7, #8
19:22 27.06.2016
6 Роман Ценов
До коментар #4 от "Адолф":
А ти от келешите и цигани фенове на бмв ли си.Просто знам ,че циганите обичат бмв.Така ,че като незнаеш не коментирай.19:24 27.06.2016
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 мммдааа
До коментар #5 от "Роман Ценов":
щот коментарите ти миришят на нафталин, на 68 години по-добре играй лотария и се въздържай от ненормални коментаи!01:23 29.06.2016