ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
А Вие понеже имате вкус и не сте мазни негри,какво карате ?Като дадете 3- 4 хил.долара за джанти отделно поръчков кожен салон,гюрук и поръчков цвят тогава ще коментирате.Комплексари дето разбират от всичко, а техните коли стокови гробници на по 500 хил.км и то преди да дойдат в България.
Смяташ ли, че кола за 80хил с поръчкова тапицерия ми дава правото да коментирам?
Ако да - тази кола е кич напълно характерен за черен рап изпълнител. Направена е не да е красива, а да се набива на очи.
Ако не ... ами пак същото :)
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Коча
Коментиран от #4
18:36 10.07.2016
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Kiro
21:12 10.07.2016
4 хахой
До коментар #1 от "Коча":
точно заради ей такива като теб си правят кефа и доказват...дай на кучетата да си лаят!01:54 11.07.2016
5 Бидона
06:58 11.07.2016
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 ВсеТая
11:40 11.07.2016
8 ДО Коча и компания
Коментиран от #9, #11
15:18 11.07.2016
9 Morgoth
До коментар #8 от "ДО Коча и компания":
Смяташ ли, че кола за 80хил с поръчкова тапицерия ми дава правото да коментирам?Ако да - тази кола е кич напълно характерен за черен рап изпълнител. Направена е не да е красива, а да се набива на очи.
Ако не ... ами пак същото :)
16:09 11.07.2016
10 евтим
17:17 11.07.2016
11 Коча
До коментар #8 от "ДО Коча и компания":
"Въпрос на вкус " казала лисицата и си облизала г..за!18:37 11.07.2016