Бойко Борисов
Премиерът Бойко Борисов призовава за благодарност към кучето, открило трупа на 17-годишната Мирослава Николова от Перник, което потресе страната:
“ Не спах цяла нощ заедно с вътрешния министър Цветан Цветанов. Използвахме тежка техника и най-накрая куче на Червения кръст изрови трупа на момичето. Затова казах на Цветанов, когато вземе заплата да купи на кучето три-четири телешки пържолки. Три-четири телешки пържолки да прати на кучето освен да награди водача. Кучето свърши много работа. Заслужава и то, както разбира се и всички, награда! „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Марто
Коментиран от #2, #25
12:01 13.09.2016
2 Буклуци са
До коментар #1 от "Марто":
Едва ли не могат да правят коли... ;) Правят много повече от "колите" на Фауве...Коментиран от #8, #17
12:14 13.09.2016
3 smolata
Коментиран от #29, #30
12:29 13.09.2016
4 Гост
12:36 13.09.2016
5 КИРИЛИЦА
12:59 13.09.2016
6 бял
13:16 13.09.2016
7 pssst
13:39 13.09.2016
8 чичо Пенчо
До коментар #2 от "Буклуци са":
Много е важно не само да правиш коли, но и да ги правиш както ТРЯБВА. Америка има МНОГО КАКВО ДА НАУЧИ ОТ ГЕРМАНИЯ относно колите. Не случайно хората с пари КУПУВАТ НЕМСКИТЕ КОЛИ !!!13:59 13.09.2016
9 Миро
Коментиран от #11, #24
14:09 13.09.2016
10 ГоУст
А.Хитлер
14:18 13.09.2016
11 Бай
До коментар #9 от "Миро":
Ами френските дизели смея да отбележа, че са си доста качествени.Като разход - малко отстъпват на немските, немските са малко по-икономични, но като издръжливост са на доста добро ниво...
14:26 13.09.2016
12 ПЪПЕШ
Коментиран от #33
14:48 13.09.2016
13 Доверчив
15:18 13.09.2016
14 abv
Коментиран от #15
16:33 13.09.2016
15 TDI Boy
До коментар #14 от "abv":
Ти си бил много умен ,да забраним вноса на икономични коли ,а ТЕЦовете да си бълват гадости на воля!Не е много умна идея не мислиш ли?Коментиран от #18, #19
17:34 13.09.2016
16 Дизела
18:28 13.09.2016
17 ANSI
До коментар #2 от "Буклуци са":
Само Японците и Немците могат да правят коли, Англетата се опитват ама не им се получава много, много. Затова неговори глупости, че правели много повече Американците, Фолксваген е продала толкова много автомобили само под марката ФВ, без другите 12-13, че всички американски автомобилни произовдители, нямат толко продажби взети заедно.19:35 13.09.2016
18 Эко
До коментар #15 от "TDI Boy":
Влизал ли си в тунелите на Витиня да видиш какво става от нафтата? Топло Електрическите Централи до голяма степен са газифицирани по ред причини, най-вече финансови. Целия въздух в големите градове си ухае на горяла нафта и масло. И защо всичко налита на тая нафта? ТДИ мотори със почти двоен въртящ момент на ниските обороти, позволяващ по-голямо ускорение и "наказване" на 1.6/1.8 бензинките на светофарите. Но като дойде време за смяна на части се слагат или ментета или нищо. Дори и електродвигателите с голяма мощност са вредни. Идеята е вредата от хората да се намали, но е невъзможно да се спре. Така че всяка промяна в тази насока няма да реши проблема, но ще е е крачка в положителен аспект.19:38 13.09.2016
19 20Т
До коментар #15 от "TDI Boy":
ТЕЦ-овете не са в центъра на града ,под прозорците,където живеем. Колите са. Дизелите /особено у нас/ бълват отрови и сажди яко. Дтуго- празните български тикви,като си вземат пасатче на 15 год. , дизел, първата им работа е да махнат катализатора и ДПФ /ако има/ и да го чипосат,че да може да фръга още сажди. Вечер като седнем да се черпим,почват да ми говорят колко върви 1,9 тди. Нека си върви ,но след него 10 метра димна завеса. Моята кола е турбо бензин /2.0Т/ и върви повече от всеки дизел 2.0 /от същите години-демек от около 2005,оти моята каляска е там некаде/. Дизелите -да си димят на воля - но извън градовете. В градовете -само тровят децата ни.Коментиран от #21
20:54 13.09.2016
20 Баце
21:17 13.09.2016
21 Бай
До коментар #19 от "20Т":
Е, това що за изцепка беше, не знам. Значи, казваш, да си бълват пак мръсотията, ама извън града...е, ами къде ще отиде после? В космоса ли или пак при нас?!? Там щото не поемат нивите отровата и после и брашанцето и олиото и храната отровни, ама важното е, че бракмите на некви комплексари много вървели....21:19 13.09.2016
22 Еко Турбо Гъзе
Коментиран от #23
23:18 13.09.2016
23 имам си дпф
До коментар #22 от "Еко Турбо Гъзе":
Моята е под сумата описана от теб и си има и катализатор и дпф.Последното за което мисля е да го махам.Малко скъпо излиза чистенето но отзад няма пушек,няма дим.От кюнеца даже неможеш да се изцапаш.Коментиран от #26
23:45 13.09.2016
24 мнение
До коментар #9 от "Миро":
Дизела си е за камиони и трактори.Нормално беше да го ограничат при колите.Французите планират да направят като японците,които от много години не допускат в големите градове дизели.За да печелят производителите лъжеха с разход и вредни емисии.Сега истината излезе наяве и е време да се вземат мерки.
23:46 13.09.2016
25 г-н професоре
До коментар #1 от "Марто":
Не само с колите е такова положението.23:47 13.09.2016
26 мизел
До коментар #23 от "имам си дпф":
С "качествения" дизел който си зареждаш по нашите бензиностанции наботата с ДПФ-то излиза от контрол.23:49 13.09.2016
27 Велислав
Америка мори Германия!
01:03 14.09.2016
28 МоТо
сега ще дишаме по-чист въздух в градовете след като спрат завинаги всички ВАГ износени и издухани внесени недоразумения!
01:59 14.09.2016
29 ДАТИГО НАБИЯ
До коментар #3 от "smolata":
АБЕ УАРЕГ 2.0 TDI НЕ СЪМ НЕ СЪМ ВИжДАЛ У НАщО СЕЛО И нЕ СЪГ ГЛЕДАЛ ДА ИМА БРЕ09:58 14.09.2016
30 КАВЪРМАТА
До коментар #3 от "smolata":
ТУАРЕГ 2.0TDI ОТ ДЕКА ГО ИЗКАРА ТОЯ ЕКЗЕМПЛЯР БЕ10:00 14.09.2016
31 lll
13:58 14.09.2016
32 Дизелгей
19:45 14.09.2016
33 ПО ВЕЧЕ
До коментар #12 от "ПЪПЕШ":
ПЪПЕШ,Какво е ПО-ВЕЧЕ или ПО ВЕЧЕ?
19:52 14.09.2016