Светослав Дяков
Капитанът на българския национален отбор по футбол очевидно е следил внимателно мача в Париж
“ Франция е доста силен отбор. Яд ме е, че пуснахме леки голове. Разковничето бе, че ни вкараха два бързи гола. Ако бяхме задържали преднината по-дълго време, можеше и да постигнем нещо „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 onq s konq
Коментиран от #2, #4
11:36 13.10.2017
2 оня с магарето
До коментар #1 от "onq s konq":
Да бе откраднали са крушките на плафона вътре!Как не ги е срам!11:38 13.10.2017
3 112
13:14 13.10.2017
4 вижся
До коментар #1 от "onq s konq":
И от от старата х5, кон... може ли такова нещо?19:26 13.10.2017
5 Куч Ката
22:15 15.10.2017