ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
що да плаща като може да ги скрие , нали бедните сиромаси си плащат , и още ако пък верно е скрил и са го хванали що не му вемат цялото имущество плюс това на роднините му до девето коляно , и да го видм тогава колко голям измамник е
Богатите никога не плащат. Това е принцип за тях. И в други бели държави разни мощни машини се водят товарни баничарки, не е само при нас. Къщите им се водят складови помещения. Схемите минават и през офшорки, нещо което трябва да се забрани в цивилизования свят.
Измамник е, как да не е...
Ако хванат някой беден човечец, дето не си е платил данъците, направо ще му разкажат играта, а такива престъпници като този, никой не ги закача, защото си плащат на който трябва. Всичко е мафия!
Той на пистата пред сто хиляди човека мами , та за пари седнали да се чудят ! Какво очаквате от маймуна , която пред цял свят казва по радиото : "не ме интересува отбора , аз се боря за себе си " !!! И това за отбор който му подари вече три титли , които щеше да гледа през крив макарон !!
Законно ли е? Финансово законно ли е? Ако е, няма проблем. Морала да си гледа работата. Закони за морал няма. Има правни и финансови закони. И аз да съм като е законно, защо да не спестя данъци.
Морала за всеки е различен, но написаните закони са еднакви.
Незнам за него но при мен вървят нещата продава коли без проблеми имам аво къща аутогруп до новата баня ако има някой въпроси да заповяда търся си и приятелка че си ебало вървите ще остана ергенче няма подходяща майками не ги харесва
какво по-точно е направил - прочел е закона (по-вероятно е платил на някой, който вече го е прочел), намерил е фугата между тухлите и си е спестил 3.3 милиона?
На мястото на данъкоплатците =, че и на уж работещите там данъчни инспектори бих се разбучал, не защото го е направил, а защото някой не е дописал добре закона ...
Та за мен не е измамник, а е човек, който цени това, което е спечелил.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ббббббб
Коментиран от #8
09:58 08.11.2017
2 Axel
10:29 08.11.2017
3 Кобрата
Ако хванат някой беден човечец, дето не си е платил данъците, направо ще му разкажат играта, а такива престъпници като този, никой не ги закача, защото си плащат на който трябва. Всичко е мафия!
12:21 08.11.2017
4 гост
12:57 08.11.2017
5 гост
13:11 08.11.2017
6 велислав
Морала за всеки е различен, но написаните закони са еднакви.
13:18 08.11.2017
7 Боби охраната свищов секюритито
15:17 08.11.2017
8 хаха
До коментар #1 от "ббббббб":
какво по-точно е направил - прочел е закона (по-вероятно е платил на някой, който вече го е прочел), намерил е фугата между тухлите и си е спестил 3.3 милиона?На мястото на данъкоплатците =, че и на уж работещите там данъчни инспектори бих се разбучал, не защото го е направил, а защото някой не е дописал добре закона ...
Та за мен не е измамник, а е човек, който цени това, което е спечелил.
18:24 08.11.2017