ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Старата Астра също беше с по-як мотор от конкурентите и AutoBild пишеше суперлативи за мотора, но много критика отнесе управлението - вибрации и теглене във всички посоки при ускорение, а тая е още по-мощна. Спортното в една кола не е само мощ, а цялостно поведение на пътя. Другото е, че Астрата е по-тежка от повечето конкуренти така че времето и тестовете ще покажат.
старата с 240 коня пише че ускорява от 0 до 100 за 6.4 секунди,и има максимална скорост 244 км/ч.тази трябва да ускорява за под 6 секунди,и максималната и скорост да бъде 250 км/ч но ако се махне ограничителя 100% че ще дигне 270 км/ч
И аз исках да правя моя кадет бегачка и да изглежда като тази астра. Поръчах преди 2 седмици на 1 момче да ми направи заден спойлер от фибро.. нещо си за 80 лв. Той щеше да е единствения неръждив фрагмент по колата и да и придава изразено спортно излъчване. За жалост вече 20 дни не мога да запаля бангията, за да провери дали мерките са правилни.
Ама ти още не си ли го направил? Аз на моя съм му сложил отзад един антикрилник, от старите шкоди и съм го обвил в с бризент. Сега зимата много помага, защото не ми измнръзват ръцете докато я бутам...и разбира се лепенката с надпис ASKONA стои гордо на задния капак.
@11 Подозирам че 740D и W203 е едно и също лице.Вземи се спри преди да ти се е изострила шизофренията.Ако все пак греша,то имитацията винаги е по-лоша от оригинала и W203 е по-добре да си намери друго поприще!!
Колега, ако ника 740D ти е по-на сърце, пиши с него ако искаш, а аз ще взема W203. Няма смиъл да слагам никове като "1.4 д" или "ръжда", ама важното е да обменяме опит.
Няма проблем за ника. И аз мислех моя да е "ръжда" или "защо", но си казах, айде да не е. Иначе това с твоя спойлер не е ли малко циганийка, нали знаеш, че аз съм безкомпромисен в поддръжката на возилото си. Например преди зимата я намазах цалата с мечето с ръждопреобразувател и после с една кофа разтопен асфалт. Мислех на отвън на тавана да залепя с горелка от тия плоскости за покриви на къщи, дето имитират керемиди и ги продават в практикер, но после се отказах и сега ми тече на главата. Но в момента дупките са замръзнали и не капе чак толкова.
Грешиш, различни сме. Трудно е обаче да се каже кой е "оригинала", защото първо аз пишеш с 740Д по проблемите с моя кадет, после дълго време не писах изобщо и видях, че колегата ми ползва ника. Когато пишех с него, той използваше W203. Затова като видя, че е писал преди мен с 740Д ползвам неговия, за да няма объркване.
Да ти кажа заглеждат я. вярно, че е малко кичозно, но в крайна сметка има ефект. Бях ти писал преди, че правих оптичен тунинг от сорта на тасове, облепих със синьо тиксо фаровете, те и без това не светят много, топка от калибра на скоростния лост и други такива стилни доработки. С покрива аз си реших проблема, като оформих дупката като шибедах на тавана и сложих багажник от москвич, който го завих с чохъл сега за зимата и не тече. Сега сериозно, и аз от доста време не бях писал тук и много се радвам, че и ти се включи, а и честно да ти кажа много се надявах да те засека, за което много се радвам:)
Зендер оня ден видях в Германия на една магистрала ГТР. От страни на вратите имаше около 20 емблеми на БМВ , Порше и Мерцедес зачеркнати с кръстче. Ей това се казва идея няма нужда от надписи.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ВИП АМГ
11:10 09.02.2012
2 krasi
11:50 09.02.2012
3 Ники
11:55 09.02.2012
4 Тайм
12:14 09.02.2012
5 ML 320 CDI
12:18 09.02.2012
6 W203
12:38 09.02.2012
7 Коко Мартинов
12:41 09.02.2012
8 Alek
13:37 09.02.2012
9 nemo 84
14:05 09.02.2012
10 aha
14:49 09.02.2012
11 740D do W203
Коментиран от #12
16:06 09.02.2012
12 Maurice
До коментар #11 от "740D do W203":
@11 Подозирам че 740D и W203 е едно и също лице.Вземи се спри преди да ти се е изострила шизофренията.Ако все пак греша,то имитацията винаги е по-лоша от оригинала и W203 е по-добре да си намери друго поприще!!16:38 09.02.2012
13 георги киков
16:41 09.02.2012
14 740D до W203
17:34 09.02.2012
15 W203
18:42 09.02.2012
16 W203
18:56 09.02.2012
17 740D
19:33 09.02.2012
18 ВИП АМГ
20:12 09.02.2012
19 baihui
20:38 09.02.2012
20 Дошо
Коментиран от #21
20:50 09.02.2012
21 ВИП АМГ
До коментар #20 от "Дошо":
@20 to e iasno che kenefite ot neiniat klas delo na VAG sa ADIO.23:10 09.02.2012
22 520 zender
15:38 13.02.2012
23 някой
13:01 14.02.2012