Бинали Йълдъръм
Турският премиер направи изявление, в което описа позицията на страната си за Сирия:
“ Ние можем да седнем и да говорим (с Асад) за прехода. Преходът може да бъде улеснен. Но ние вярваме, че нито кюрдските бунтовници, нито Ислямска държава, нито Асад имат място в бъдещето на Сирия. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Александър Стоичков
12:30 13.10.2012
2 натурален българин
13:28 13.10.2012
3 кик
14:00 13.10.2012
4 кошевой
Коментиран от #8
15:18 13.10.2012
5 OWL
16:35 13.10.2012
6 Име:
17:49 13.10.2012
7 ПАТРОНА
18:00 13.10.2012
8 Джак Даниелс
До коментар #4 от "кошевой":
Така както живее средната класа в Русия , ти ще живееш тук в БГ ,ако имаш 3 магазина и лъжеш жестоко с ДДС-то. Целия свят се лъже ,че там хората са много тъпи. Но прави огромна грешка ! Няма империя (бивша или настояща) в света ,която да е зле ! И щом елита ще се вози в това возило едва ли ще е нужник ,батка !Коментиран от #13
18:04 13.10.2012
9 G55 AMG
19:21 13.10.2012
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 aero
20:21 13.10.2012
12 ААААААААААА
22:01 13.10.2012
13 ААААААААААА
До коментар #8 от "Джак Даниелс":
ДОЛНИЯТ КОМЕНТАР Е ДО N8! Мизерията в Русия е страшна!!! Има много богати, но в процентно съотношение те са нищо!!!22:03 13.10.2012
14 БУХАЛдо Г55
22:52 13.10.2012
15 2 БУХАЛ
Коментиран от #18
23:21 13.10.2012
16 севаст
23:51 13.10.2012
17 БУХАЛ до севаст
00:22 14.10.2012
18 Пурко Мъдурко
До коментар #15 от "2 БУХАЛ":
Живял съм карал съм Меркюри Гранд Маркиз страшна кола, няма друга такава, като почна от цена, евтина, евтина подръжка, практически не се чупи, градско най много ми е давала 14/100 извън града неможех да повярвам как ги прави тез 8/100 возията беше уникална всичките екстри които има мерцедесмоделите до 1998г. са много по добри от мерцедеса, като цена, возия, подръжка, и консумация на гориво. НО това не е кола за Европа. В България градско може и 20/100 да даде.08:58 14.10.2012
19 w155
И коя марка според теб е голямата работа? разбирачо
12:40 14.10.2012
20 Шофьорът
13:24 14.10.2012
21 фен на фенките
14:34 14.10.2012
22 до ФЕН-а ....
15:38 14.10.2012
23 БГ
17:34 14.10.2012
24 ььь
Позлатен всмисъл, че са похарчили милиони, за да направят нещо ужасно грозно отвън, което има западен мотор и трансмисия.
Поинтересувайте се какво означава израза "потьомкинские деревни".
19:06 14.10.2012