Силвия Дънекова
Българската лекоатлетка на специална пресконференция за допинга:
“ Може да съм жертва. Не мога да си дам отговор защо аз. Аз не се сърдя на никого. Ако ме оневинят ще бъда щастлив човек и ще продължа живота си нормално, защото сега той е разбит на пух и прах. Знам, че ще бъде трудна битка „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 мхм
11:25 13.12.2012
2 Станимир Христов
11:26 13.12.2012
3 Минува42
Коментиран от #11
11:47 13.12.2012
4 Интересно
11:55 13.12.2012
5 gost
11:57 13.12.2012
6 Ботев Пд
Посмъртно във властта...
Както при царско време...
Какво ли се е променило толкова в тая страна векове наред? ..
12:04 13.12.2012
7 байо
Коментиран от #8, #10
12:20 13.12.2012
8 руснака
До коментар #7 от "байо":
българин говори с подигравка за инфраструктура в Русия!))))) добра шега!))))13:14 13.12.2012
9 optimista
13:36 13.12.2012
10 Станимир Христов
До коментар #7 от "байо":
Ти кога беше последно в Русия?- аз бях в Украйна а после и в Петербург и то не само на екскурзия а по работа(сиреч не съм бил само в някои хотелчета а по различни села и паланки) и повярвай ми почувствах какво е контраст но да миказваш че щеоткрият топлата вода е най-малкото несериозно, вероятно нямаш и 20 години че говориш по този начин приятелю...13:55 13.12.2012
11 триста итреидесети
До коментар #3 от "Минува42":
Голям багажник ще трябва за голяма бутилка с газ, защото това много газ ще харчи.14:37 13.12.2012
12 Петър
http://www.trendzcar.com/wp-content/uploads/2012/03/2013-Rolls-Royce-Phantom-Extended-Wheelbase-Side.jpg
15:02 13.12.2012
13 georgi
Коментиран от #15
15:43 13.12.2012
14 ужаст
19:49 13.12.2012
15 Разпутин
До коментар #13 от "georgi":
Е що се чудиш.След като са успели да създадат чудовище като Сталин що да не могат и тази грозила да направят ?19:59 13.12.2012
16 камаз
20:11 13.12.2012
17 Иракли Иракли
20:58 13.12.2012
18 anko
21:01 13.12.2012
19 Топчо
21:13 13.12.2012
20 дженев
Злите езици твърдят,че в багажника има картечница,2бр "игли"
и ядреното куфарче.И въпреки това имало место за 4 метанови бутилки---от големите.....
21:39 13.12.2012
21 Кольо
21:54 13.12.2012
22 УжасТ
23:06 13.12.2012
23 УжасТ
23:07 13.12.2012
24 Крум Янкулов
00:23 14.12.2012
25 Крум Янкулов
00:24 14.12.2012
26 123
09:10 14.12.2012
27 Гусин Станев
09:24 14.12.2012
28 Румен Янев
09:41 14.12.2012
29 PROFESIONALISTA
09:43 14.12.2012
30 Li4kata
10:18 14.12.2012
31 руснака
10:30 14.12.2012
32 mitko
10:45 14.12.2012
33 Shmeker
11:33 14.12.2012
34 ГАЗ
11:37 14.12.2012
35 BLQK
12:03 14.12.2012
36 123.300 д
13:29 14.12.2012
37 супер
14:09 14.12.2012
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 moi
18:25 14.12.2012
40 Колчо
19:59 14.12.2012
41 kavala
20:46 14.12.2012
42 ььь
20:49 14.12.2012
43 фелацио
21:01 14.12.2012
44 муспи
23:10 14.12.2012
45 Добрин Недеков
00:35 15.12.2012
46 селския
09:28 15.12.2012
47 Yoda
10:42 15.12.2012
48 гост63
20:46 19.12.2012