Бойко Борисов:
Премиерът Бойко Борисов коментира обвиненията на президента на ПЕС Сергей Станишев, че правителството на ГЕРБ е изгонило RWE от АЕЦ "Белене"
“ Деляне, свържи се с централата на RWE и поискай писмено да ти отговорят дали ГЕРБ или нашето правителство е изгонило RWE и дали RWE са били съгласни с тия заеми от половин милиард „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 неутрален
13:26 27.02.2013
2 Димитър Стоянов
14:08 27.02.2013
3 Владимир Йосифов
14:42 27.02.2013
4 pk_rz
Коментиран от #5
16:21 27.02.2013
5 неутрален
До коментар #4 от "pk_rz":
И ти живееш в твоето лично жилище, изкарано изцяло с твоите собствени пари(без чужда помощ), изкарани напълно честно и почтено.И разбира се плащаш ток, вода, парно и други, които сравнени със заплатата ти са нищожни сметки..
Мда.. по-добре да не ти обяснявам за какво говориме "бедните" хора ;)
16:30 27.02.2013
6 гнида
17:13 27.02.2013