24 Юни, 2013 16:03 1 573 0

Факти.бг в ново партньорство с Ксениум медиа

  • факти.бг-
  • ново партньорство-
  • с ксениум медиа

Fakti.bg, който е в първата шестица по посещения в категорията на новинарските сайтове в България, работи вече в партньорство с  Xenium Media Company.

Информационният сайт Fakti.bg залага на проверена информация и собствени новини, анализи и коментари, разделени в 13 категории. В онлайн медията работят над 22-ма опитни журналисти, които предлагат  покритие на през денонощието, 7 дни в седмицата.

Fakti.bg е в първата шестица по посещения в категорията на новинарските сайтове в България. По данни на Gemius за месец април 2013 г. сайтът има 445 472 уникални посетители (5 519 633 импресии). Обхватът му в интернет е 11,72%, а дeлът на аудиторията - 16,55%.

60.53% от аудиторията на Fakti.bg са мъже, а 39.47% - жени. 39% от редовните посетители на информационния сайт са на възраст между 18 и 29 години, следвани от потребителите във възрастовата група от 30 до 39 години, които реализират 32% от посещенията. На потребителите от 40 до 49 години се падат 18%, а на тези на възраст между 50 и 59 години -9%.

Fakti.bg се реализира в партньорство между Резон Медия и Xenium Media Company. Консолидираният дял на информационния сайт Fakti.bg и най-популярната българска социална медия за новини и развлечение Svejo.net в категорията "Новини" е 19,73% (по данни на Gemius за май 2013 г.) или всеки пети интернет потребител в България.

Fakti.bg предлага възможност посланието на вашия бизнес и бранд да достигне до една нова и добре таргетирана аудитория.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА