Тихомир Стойчев
Бившият шеф на ЦСБОП Тихомир Стойчев критикува работа на МВР по убийството в Нови Искър.
“ Нямат професионалните качества да присъстват там. Жертвите трябва да бъдат накарани да "заговорят" - кое е предизвикало агресията на стрелците „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Stefko 88
Коментиран от #3
17:19 21.12.2017
2 Бате Б
17:20 21.12.2017
3 Блестиш
До коментар #1 от "Stefko 88":
Страшен коментар, и свекървата не би написала по-плоско нещо17:21 21.12.2017
4 ончо
17:41 21.12.2017
5 Красо Зелето
17:42 21.12.2017
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 555
Коментиран от #11, #31
17:45 21.12.2017
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Антон
17:50 21.12.2017
10 кучето шаро
Коментиран от #26
18:02 21.12.2017
11 кучето шаро
До коментар #7 от "555":
Май е от младежката на атака и оп ......18:05 21.12.2017
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Гост с име
До коментар #12 от "Чурулик чурулик":
Ако е майка ти, сестра ти или дъщеря ти пак ли така ще мислиш?Коментиран от #17
18:40 21.12.2017
14 да да
До коментар #12 от "Чурулик чурулик":
Щом си толкова отворен може и на теб да скочи та да видиш как еКоментиран от #18
18:47 21.12.2017
15 Гост
18:50 21.12.2017
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Али Раза
20:01 21.12.2017
20 КИРО ЖАРТА
20:33 21.12.2017
21 Насо
20:54 21.12.2017
22 Механикът
21:27 21.12.2017
23 Иван
23:59 21.12.2017
24 тест
03:19 22.12.2017
25 гуньо простия
Как се изнасилва човек в кола? Предвид житейският ми опит секса в кола дори и доброволен е изключително неудобна работа. А да те изнасилят? Нещо пак има "развален телефон" някой чул-недочул....
09:03 22.12.2017
26 Йордан
До коментар #10 от "кучето шаро":
Прав си. Девойка значи друго, а не се използва в смисъла, който и вменява статията. Девойка, дева, девствена, девица..09:06 22.12.2017
27 Юлияна Плевне
Коментиран от #29
16:50 22.12.2017
28 птичка
16:52 22.12.2017
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 МАРИЯ
00:45 23.12.2017
31 Комуниста Софиянец
До коментар #7 от "555":
По-скоро мяза на баща ти че и ти си се пръкнал по този начин майка ти не искала да те ражда насила си правен насила си се родил а дано по собствена воля се гръмнеш поне02:37 23.12.2017
32 Комуниста Софиянец
02:41 23.12.2017
33 Ранко
18:18 24.12.2017