16 Май, 2012 09:11 1 210 0

Откриха 2-3 тона сурогат за синтетична дрога

  • цветан цветанов-
  • синтетична дрога-
  • акция-
  • гдбоп
Откриха 2-3 тона сурогат за синтетична дрога - 1
Снимка: БГНЕС

Спецоперацията на ГДБОП при която е предотвратено убийство, е ангажирала с работа служителите на МВР-дирекцията и през нощта, заяви вътрешният министър Цветан Цветанов пред бТВ.

Цветънов съобщи, че са претърсени пет адреса, на един от които са открити бидони с около 2-3 тона химическо вещество, предвидено за производството на синтетични наркотици.

През днешния ден предстоят експертизи, а усилията на служителите на ГДБОП ще бъде концентрирани в разкриването на мотивите за подготвяното покушение, уточни Цветанов.

Черногорец и трима арменци бяха задържани късно снощи при спецоперация за готвено убийство.

Въпросителната около името на мишената, чийто живот се оценявал на 30 000 лева, обаче остава. Вътрешният министър отказа да съобщи самоличността му, тъй като днес предстоят разговори с него, за да бъде изяснено дали е имал контакт с организаторите на „мократа поръчка”. За скритото лице се знае само, че е български бизнесмен, регистриран в полицията за измами.

 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА