2 615 16

Хванаха шофьорите, качили се с джипове на паметника на Съединението (ВИДЕО)

  • паметника на съединението-
  • джипове

Скандалният случай потресе пловдивчани и социалните мрежи

Хванаха шофьорите, качили се с джипове на паметника на Съединението (ВИДЕО) - 1

Установени са лицата, управлявали джиповете, с които бяха изкачени част от стълбите пред Паметника на Съединението в Пловдив, съобщи NOVA. Двамата мъже са задържани за 24 часа по Закона за МВР.

Скандалният случай потресе пловдивчани и социалните мрежи. Видео от среднощния вандализъм на монумента се разпространява в интернет. На клипа се вижда как джиповете се катерят по стъпалата на монумента, който е символ на обединена България и пред когото застават всички официални лица на националния празник 6-ти септември. От кадрите се вижда, че хулиганската проява е извършена в нощните часове. Високопроходимият автомобил се качва до постамента на паметника, а там вече има паркиран друг джип и група младежи.

„След като видях клипа веднага се обадих на директора на МВР в Пловдив и той ме увери, че лицата ще бъдат установени. Това се случи в рамките на 24 часа. Установени са лицата, управлявали джиповете. Те са на 23 и 25 години. 25-годишният мъж има предишно осъждане. Предстои проверката по случая да бъде докладвана на районен прокурор”, заяви в ефира на „Здравей, България” районният прокурор на Пловдив Чавдар Грошев.

Шофьорите заявили пред властите, че искали да снимат музикален клип и затова качили превозните средства на паметника.


Поставете оценка:
Оценка 3.1 от 8 гласа.

Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, auto.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Мнение

    25 0 Отговор
    Онзи с червеното яке очила ли има или черни дупки вместо очи?Направо на демон си приличаше с това бяло лице ...Гледайте видеото.
    Сигурно са дроганти.
  • 3 провинциалист

    30 2 Отговор
    "Хванаха шофьорите,..." - имайки предвид т.нар. правосъдие в територията да попитам - за коя точно част на тялото са ги хванали?
  • 4 Мимо

    30 0 Отговор
    Измет

  • 5 Верно ли

    36 1 Отговор
    Ето това е the NEXT GENERATION на милата ни България! Никакво уважение към никой и към нищо! За тях са важни айфончетата, количката, с която да дерибействат безнаказано под въздействието на кой знае какви химийки и с няколко гънки на горния етаж, които ги карат да се мислят за безсмъртни!

    Коментиран от #8

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 гост

    26 2 Отговор
    Простащина и идиотизъм НЕ ПОДЛЕЖАТ НА ЛЕЧЕНИЕ !!! Виновници обаче са тези, които вече 30 ГОДИНИ ГИ НАСАЖДАТ като евроатлантически ценности !!!
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 НЯКОЙ

    22 2 Отговор
    А наказаха ли онази разголена фръцла Рут Колева за гаврата в Перущица ???

    Коментиран от #10

  • 10 сила

    3 16 Отговор

    До коментар #9 от "НЯКОЙ":

    възбуди ли се.....изпъна ли патрЕотичните си потури

    Коментиран от #13

  • 11 Абсурдистан

    12 0 Отговор
    Простащината няма свършване!
  • 12 Благой от СОФстрой

    8 0 Отговор
    Така е когато "силоваците" от МВР, прокуратура и БГсъдиите неподържат върховенството на закона и наредбите, кажи му "българин" и не го убиждай повече!
  • 13 Верно ли

    8 0 Отговор

    До коментар #10 от "сила":

    Ти явно си, щом задаваш такива въпроси, а???
  • 14 Майнатаун

    7 2 Отговор
    Ааа слабички майнъдрайвърчета, слабички!
    Признава се само тоя майнадрайвър, който си качи джипа на главата на Альошата!

  • 15 1133

    0 0 Отговор
    Да си заминават за родината-майка и да не се връщат!
  • 16 Крум

    0 0 Отговор
    В други времена щяха 15 дни да чукат камъни в някоя кариера......да им дойде акъл в кухите лейки....