11 Юни, 2014 20:59 2 661 2

Гъркът премазал ученичка, отново е в България

  • грък-
  • пловдив-
  • ученичка-
  • катастрофа-
  • автобусна спирка

Все още се чакат резултатите от автотехническата експертиза, за да бъде насрочено дело

Гръцкият гражданин, който премаза 16-годишна ученичка на автобусна спирка в центъра на Пловдив, се е върнал обратно в България, съобщава Нова телевизия.

Той напусна страната преди две седмици с повдигнато обвинение и с неотнета шофьорска книжка.

Пред медията адвокатът на гръцкия шофьор отхвърли твърденията, че клиентът му е направил опит да се укрие в родината си и да избяга от наказателна отговорност.

Все още се чакат резултатите от автотехническата експертиза, за да бъде насрочено дело.

Междувременно стана ясно, че гръцкия гражданин е превел пари по сметката на пострадалото момиче. Появи се и информация, че измамници събират пари от името на пострадалата Катерина Матеева в центъра на Пловдив. Чрез страницата си във Фейсбук момичето предупреждава, че това е измама.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Валентин Петров

    2 0 Отговор
    абе да го обесят на т.......е му.......
  • 2 ИЛИЯН СТОЯНОВ

    1 0 Отговор
    Ако написаното е вярно...браво на момчето......това нещо може да се случи на абсолютно всеки един от нас.Най-лесно е да викате "убийте го с камъни",но той се е върнал в BG за да си понесе последствията,а и за колко от шофьорите-убийци в нашата мила страна чухте да превел някаква финансова помощ на жертвата.