Владимир Люцканов
Директорът на Младежкия театър пред сайта Площад Славейков:
“ Преди две седмици на среща с Рашидов и с Банов ги попитах: „Вие защо не поживеете известно време с 377 лева чиста заплата месечно, както живеят половината от младите ни актьори. Що не вземете да се опитате? Да видим докога ще стигне вашият ентусиазъм?“ Не ми отговориха. Съгласни са, че заплащането е много ниско. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 comments
досещам-защо,аджеба,никъде или много рядко -не се пише
истинското име на този НЕ СЪВСЕМ В НОРМИТЕ човек -"мъж"???....
Май особено харесват презимето му,особено в началото и
изговорено на СРИЧКИ,нали??!!
20:25 26.10.2013
2 Бай Иван
20:35 26.10.2013
3 comments
преминал вече на ОТВЪДНИЯТ БРЯГ,бил станал
много чувствена и НЕЖНА душа и при контактите си с
други хора-от същият пол,естествено-БИ МОГЪЛ и да
СЕ ВЛЮБИ,а ако пък ония се окажел НОРМАЛЕН,то нашият
човек ЩЯЛ МНОГО И БОЛЕЗНЕНО ДА СТРАДА??!!
Та затова-сам най-често,........
В тази връзка понякога съм си мислел-ако,НЕ ДАЙ БОЖЕ,някога
и аз мина оттатък,дали-както е модерно-ще трябва и да си сменя
името с някакъв"творчески псевдоним"-да речем-
ПЕНИСУС П.ТКИНСКИ-или-хайде да не е толкова прямо-
ВАГИНАЛСКИ,примерно де,...
Мисля,че трябва да го приемат-първото е сборно от ПЕНИ-маркет
и името на нашият Бог,а второто си е съвсем КОНКРЕТНО и ЯСНО!
Тези конкретни неща и случаи са нагледно поредно доказателство,че това е ПАТОЛОГИЧНО,БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ
и като такова-трябва да се лекува!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Ако то е неуспешно или вирусоносителят НЕ ЖЕЛАЕ да се
лекува,то -ПАК ЗАДЪЛЖИТЕЛНО-трябва да се постъпи както
би постъпил един ДОБЪР И ГРИЖОВЕН ГРАДИНАР към едно
болно клонче,нали???!....
Сега ще завалят едни минуси и нападки от СЪБРАТЯТА -или-
по-скоро-ОТ СЕСТРИТЕ МУ,ама няма нищо лошо и нередно-
всеки защитава гледната си точка....
Въпроса е това да става цивилизовано и приемливо,.....
Коментиран от #4
10:30 27.10.2013
4 PROFESIONALISTA
До коментар #3 от "comments":
Абе до някъде си прав, но с някой уточнения. Отвъдният бряг, както си го нарекъл наистина съществува, и наистина само някой достигат до него. По-точно всички натам отиват, но с различна скорост. И не всеки живот е определен за да стигне Там. Но когато това се случи, страшно голяма част от хората, какъвто е и въпросният наш сънародник, просто се влюбват в това място и се самозабравят. А то НЕ Е КРАЙНА СПИРКА. Такава всъщност няма, но който му хареса определено място, си го избира сам за такава. Ето защо такива като него изпадат в един необратим захлас, започват да ровят и да се озъртат от Там, защото светът изглежда от Там по един съвсем нов начин, и си е завладяващо да изследваш.. И така постепенно се стига до там, че такива хора ЗАБРАВЯТ ОТ КЪДЕ СА ДОШЛИ, И ЗАКЪДЕ ПЪТУВАТ въобще. И едно от неприятните следствия от това е склонността към хомосексуализъм. И ако и се отдадеш, отишло че се не видело- може да останеш така и цял живот. А това е просто временна спирка, която дори може и да подминеш при достатъчно добро усещане за нещата. Ако не го направиш, значи прекалено си се отклонил и самозабравил. Няма лошо, но ще изгубиш доста време и ще се забатачиш до безобразие, и накрая ще станеш смешен. Ето това е неговият случай. А той има потенциал да излезе. Просто не го желае, прекалено се е захласнал и му е харесало. Но това не пречи междувременно да бъде един преуспяващ театрален герой.07:14 30.10.2013