Ема, една от трите дъщери на Кирил Петков, имаше абитуриентски бал вчера. Снимки от изпращането пусна Линда, съпругата на бившия премиер, пише marica.bg.
"Дипломирането на Ема. Толкова сме горди с теб! Всичко най-добро за в бъдеще, ние винаги сме зад теб", написа щастливата майка по повод второто си дете. До родителите застана и малката дъщеря Анна Макензи.
На фотосите липсва само най-голямата кака Ванеса, която завърши и висше образование, като вероятно е някъде по чужбина.
Поставете оценка:
Оценка 3.9 от 31 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Освалдо Риос
09:18 02.06.2026
2 Баща в излишък
09:20 02.06.2026
3 Ми малко ми
09:21 02.06.2026
4 кирилпуткоф тъпуту
09:23 02.06.2026
5 Сигнална лампичка
09:30 02.06.2026
6 Хмм
Коментиран от #8
09:30 02.06.2026
7 щъркел
09:35 02.06.2026
8 Свободата
До коментар #6 от "Хмм":
Защото в ЦЯЛ СВЯТ, включително в Индия и Русия - хората имат право да си сменят имената колкото и както поискат.България е единствената държава в която хората са с привързани към самоличността им номера, нещо което уж конвенция на ООН по правата на човека, отдавна е забранила. И освен, че носим затворнически номера - НЯМАМЕ ПРАВО ДА СИ СМЕНЯМЕ ИМЕНАТА, без значение харесват ли ни или не. Някои хора си сменят религия, други се срамуват или мразят имената си, трети не чувстват да са в хармония с даденото име, четвърти не искат да носят дадена фамилия и т.н. и т.н. - причини хиляди, но не могат да го сменят, каквото и да стане.
Коментиран от #20, #28, #30, #32, #33
09:36 02.06.2026
9 ЗиС 5
Коментиран от #11, #25
09:38 02.06.2026
10 Таня
Коментиран от #22
09:41 02.06.2026
11 Ах ,ах
До коментар #9 от "ЗиС 5":
Момичето носи и двете фамилии. Анна Макензи Петкова, но мисирките не са й изписали цялата фамилия ...е друг въпрос09:41 02.06.2026
12 КРАСИВО ДЕТЕ
УСПЕХ !!!
09:43 02.06.2026
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Дзак
09:46 02.06.2026
16 Да питам само
09:47 02.06.2026
17 консерва
09:51 02.06.2026
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 хихи
09:52 02.06.2026
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Критикар
09:57 02.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Ку-ку
До коментар #9 от "ЗиС 5":
Не, по-скоро е Худини(от Хари).....Киро Худини... 🤣🤣🤣10:14 02.06.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 пожелание
10:23 02.06.2026
28 хахаха
До коментар #8 от "Свободата":
Какви глупости си написал:)))В България всеки може да си смени без проблем и името, и презимето и фамилията! Питай Емили тротинетката, която/който два пъти си сменя пола барабар с името:) Повече от половината певци и певици също са със сменени официално имена.
10:29 02.06.2026
29 хахаха
До коментар #26 от "Румен Решетников":
А ти след смяна на пола два годишно вече си забравил как са те кръстили баща №1 и баща №2:)10:31 02.06.2026
30 абе,
До коментар #8 от "Свободата":
...НЯМАМЕ ПРАВО ДА СИ СМЕНЯМЕ ИМЕНАТА, без значение харесват ли ни или не...Пълни глупости сте написали и неверни антибългарино.Ето скоро съпругът на ДАРА си смени фамилията от Иванов на Запрянов.Колко много чалгарки си смениха рождените имена като в паспортите се записаха с псевдонимите си.Имаше един откачалник който се преименува на Манчестър Здравков Левиджов-Юнайтед.Злобата която изливате тук се връща при вас.10:32 02.06.2026
31 ъъъъъъъттттрррр
10:38 02.06.2026
32 Соваж бейби
До коментар #8 от "Свободата":
В Франция при жените моминското ти име се запазва — не могат да го променят .Ако имат деца, могат да предадат и двете имена (мъж ,жена) в всякаква комбинация, която си харесат и двете имена ще са законното име на децата. По закон всички пълнокръвни братя и сестри трябва да имат една и съща комбинация не може да дадеш името на бащата на първото дете, а на второто да дадеш името на майката.Нашите българските имена също са хубави ,традиционните не новите измисленни.10:53 02.06.2026
33 604
До коментар #8 от "Свободата":
И тука е така ве и пола мой си сменеш и пластика на лицето...кот сакаш. И ние можем да се посмеем ко ...10:53 02.06.2026
34 604
До коментар #26 от "Румен Решетников":
Не аз че се прекръстя на Сталин Ленинов Пудингов...Ползването но прякори на известни личности за имена е модерност и изкукалост на родителите...ми след 20г може да не е модерно и..че си сменяш името...че срам...ползвайте си български имена с уважение на родовата памет...10:57 02.06.2026
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Не разбирам
11:56 02.06.2026
38 ощли не с се изнесли
16:22 02.06.2026