Емблематичният водещ на "Стани богат" Ники Кънчев преживя един от най-вълнуващите моменти за всеки родител – изпрати своята дъщеря Мари-София на абитуриентския ѝ бал.
Любимецът на зрителите сподели семеен кадър в социалните мрежи, на който показа порасналата абитуриентка и не скри гордостта си от новата важна стъпка в живота ѝ.
Към снимката Ники Кънчев отправи красиво и кратко послание на младата си гордост: „Едно, две, три, четири, пет, шест, седем, осем, девет, десет, единайсет, дванайсет! Попътен вятър, Тати! Много те обичам!“
Под публикацията бяха изписани десетки коментари от приятели, колеги и почитатели на водещия, които пожелаха на абитуриентката здраве, успехи и сбъднати мечти.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сила
10:59 25.06.2026
2 Българин 🇧🇬
10:59 25.06.2026
3 Мълния
Коментиран от #6
11:00 25.06.2026
4 Аз, като МАЙКА
Всеки има собствен вкус и представа за тази етична категория!
На мен, якънчев въоще не ми допада. Заприлича на Вапцаров по лиготене и натрапчивост.
И да не би само Кънчев да е бпща на абитуриент?
Обиждате всички останали, вкл и момичето избано за най- красива абитуриентка.
А всеки родител вижда в детето си най- добри качества, дори и да ги няма.
Да е жива и здрава и да надмине по образованост баща си!
Коментиран от #15
11:05 25.06.2026
5 Соваж бейби
Коментиран от #8, #11
11:06 25.06.2026
6 Малейййй, дали и на нас
До коментар #3 от "Мълния":
Турчолята не ни готвят подобен сценарий.Пеевски нещо се е поразкрасил!
11:07 25.06.2026
7 Сталин
11:08 25.06.2026
8 И таткото
До коментар #5 от "Соваж бейби":
Много подходящо облечен за такова тържество!Момичето няма да го обсъждам!
По скоро автора!
Коментиран от #10
11:10 25.06.2026
9 Нека да пиша
11:15 25.06.2026
10 Соваж бейби
До коментар #8 от "И таткото":
Ники Кънчев е един от малкото хора които уважавам в българският ефир,все пак дъщерята има бал не бащата .Как да се облече човека ?Не я жени а я изпраща,какво трябва да направи да наеме гайди и гадулки и да покани половина Сафия в тях да се угоява ?Няма ли да спрете с тези балкански традиции и показност ,да беше с рокля от пердета и накичена с злато това ли искаш да видиш ?Девойката е с стил всичко си е на място ,типичен френски стил хората тук се обличат семпло но с клас както го виждаш на снимката.Коментиран от #12
11:20 25.06.2026
11 И що й е убавото
До коментар #5 от "Соваж бейби":
Че е на Никой Кънчев щерка !Айде, моля, по- сериозно!
Под тях на страницата има друга потресаваща снимка . На мамин Сашко и на Сашето майка му- и двамата смукачи.
11:23 25.06.2026
12 Да се беше съблякал
До коментар #10 от "Соваж бейби":
По шорти и гол до кръста!Коментиран от #14
11:25 25.06.2026
13 Вижда се
11:29 25.06.2026
14 Соваж бейби
До коментар #12 от "Да се беше съблякал":
Не виждам нищо като гаф в облеклото на Ники Кънчев, даже го намирам забавно с тениската и аз харесвам такъв стил катоRichard Orlinski има подобни некща на Давид от Микеланджело ако изобщо си чувал за него .Казах празника е на дъщерята не е негов не бъркай ромски манталитет с европейски.
11:35 25.06.2026
15 Идън
До коментар #4 от "Аз, като МАЙКА":
Конкурсът за избор на най- красива абитуриентка е нелепица... Това е неуважение към другите момичета...Снимката на таткото и дъщерята е красива.Пиша таткото- защото има разлика между баща и татко- също както при къща и дом.Бъдете здрави и щастливи.11:41 25.06.2026