-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 юрист
17:10 02.08.2017
2 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #3, #4
17:54 02.08.2017
3 юрист
До коментар #2 от "Пазарен Либерализатор":
“....Публикувано във факти.бг: Целулитът, стриите, акнето са НЕДОСТАТЪЦИ!...“ТЕ СА ЧАСТ ОТ ЧОВЕШКОТО ЖЕНСКО ТЯЛО, КОИТО СЕ ПОЛУЧАВАТ В СЛЕДСТВИЕ НА ФИЗИОЛОГИЧНИ ПРОЦЕСИ ИЛИ ХОРМОНАЛНИ ПРОМЕНИ В ЖЕНСКОТО ТЯЛО! Необразоваността ти си личи отдалеч! Вземи, че прочети малко ПОВЕЧЕ за анатомията и физиологията на женското тяло, щото ми писна да споря с невежи мъжки неан***дер***талци! Когато научите наизуст целия учебник по физиология на човека, ми се обадете тук, във форума, да ви препитам и ЧАК ТОГАВА пишете ГЛУПОСТИ за стрии, акне и целулит!Коментиран от #5
18:03 02.08.2017
4 юрист
До коментар #2 от "Пазарен Либерализатор":
“...Публикувано във факти.бг: истинските жени се поддържат...“ как да се поддържа една жена, ако ИМА ХОРМОНАЛНИ СМУЩЕНИЯ и следствие на тях се появява напр. акне по лицето й, въпреки, че не е в пубертетска възраст и прави редовно секс?! Ти знаеш ли какво е хормоналната система на човека? Невежо мъжко същество!Коментиран от #9
18:07 02.08.2017
5 все таа
До коментар #3 от "юрист":
Хаха тая юристката много лично я прие тази статия, истерично се издаде, как изглежда ! Явно всичко това и е на главата пардон на г.за и ни се оправдава тук нещо !?На мен лично не ми дреме за феминистки, като искат да ходят по целулити, стрии, пъпки, косми и да си развяват тампонитенна воля, все ми е тая, но просто ще си го карат на вибратори или взаимни ласки !
Съчувствам на мъжа на юристката, ако изобщо им такъв, сори брато !
Коментиран от #6
18:16 02.08.2017
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Стани
До коментар #6 от "юрист":
Ужас това същество само от злоба изтъкано, виртуален вампир някакъв ужас !Не го хранете ве хора не виждате ли, че само расте !
Коментиран от #8
18:49 02.08.2017
8 юрист
До коментар #7 от "Стани":
Пълни глупости! Руските тролове не знаете, че първата ми магистратура е по хуманна медицина и съм лекар без специалност! НЯМА ДА ТЪРПЯ език на омраза към жените, гарниран с абсолютно невежество и непознаване на човешката физиология и анатомия! Тук невежи лица, които НЕ живеят в България И НЕ СА бг. граждани, пропагдандират, че нормални човешки образувания по телата на жените били НЕДОСТАТЪЦИ на човешкото тяло! Не знам къде са расли и къде са пасли- дали при мормоните, амишите, руските староверци-старообрядници, но в България чак толкова прости и тъпи българи НЯМА, защото ВСИЧКИ ученици учат в 8ми клас елементарна физиология и анатомия на човешкото тяло И ЗНАЯТ че акнетата, стриите и целулита СА ПРОДУКТ НА НОРМАЛНОТО ФУНКЦИОНИРАНЕ на ЧОВЕШКОТО тяло- точно както биреното коремче у мъжа!Коментиран от #11, #12
18:57 02.08.2017
9 Пазарен Либерализатор
До коментар #4 от "юрист":
Само оправдания. Има козметици, процедури, микродермо абразио, медицинска козметика, фитнес уреди, всяка истинска жена се поддържа! Има ли желание се намира начин, но няма вариант, в който да плюскаш като морж и да очакваш някой да възприема косматото ти пъпчиво медузесто тяло като "жена", та ако ще и 9 магистратури да имаш.Коментиран от #10, #14
19:15 02.08.2017
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Пазарен Либерализатор
До коментар #8 от "юрист":
Ще търпиш. Свиквай.09:12 03.08.2017
13 Отрат
12:47 03.08.2017
14 Диди
До коментар #9 от "Пазарен Либерализатор":
Как може да обиждаш до такава степен?Не мисля,че си глупав ,за да не знаеш,че стии и целулите не се лекуват.Нима мислиш,че жените не знаят какви методи ..медицински,козметични и т.н има? Жени,които имат стии и т.н. те достатъчно страдат. МОЛЯ ТЕ ПРЕСТАНИ ДА ОБИЖДАШ.
16:00 03.08.2017