-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ахмед Башев
Коментиран от #3
11:52 12.01.2020
2 Сузка
11:53 12.01.2020
3 помака
До коментар #1 от "Ахмед Башев":
Тия цигани са ви управлявали 500 години-не забравяй.Стара българска поговорка гласи:
Където е текло, пак ще тече.
Коментиран от #6, #7, #9, #21, #23
11:56 12.01.2020
4 Razbiracha
Коментиран от #5
11:56 12.01.2020
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Долу радикалния ислям
До коментар #3 от "помака":
Да ще тече, ама този път вашата ще изтече.Да не бягате пак като през 1985 и след това. Стегна ли си парцалите и шалварите, че мои остане време за това.
Коментиран от #10
12:03 12.01.2020
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 MMXX
12:27 12.01.2020
9 Русуфил
До коментар #3 от "помака":
Като видя думата помак, автоматично я чета като помияр, не знам защо.12:28 12.01.2020
10 помака
До коментар #6 от "Долу радикалния ислям":
По-добре ти се изнасяй от БГ, че нали си виждал оная снимка - българския парламент 2050 година , кои са мнозинство и кои са малцинство . Стана ли ти ясно. Не се сърди, аз отдавна съм се изнесъл. В България останаха само псевдо патриотите и хората без цел и мечти в живота, и мързеливите. Нищо лично, сори.Коментиран от #12, #22, #25
12:31 12.01.2020
11 Огнян
12:31 12.01.2020
12 Ликвидатор на ислямисти,християни,евреи
До коментар #10 от "помака":
Публичен разтрел за всички религиозни влечугиКоментиран от #17
12:33 12.01.2020
13 ???
12:33 12.01.2020
14 Асен
12:34 12.01.2020
15 Огнян
12:35 12.01.2020
16 Исмаил
12:36 12.01.2020
17 помака
До коментар #12 от "Ликвидатор на ислямисти,християни,евреи":
съгласен съм с теб, религията трябва да се забрани.12:41 12.01.2020
18 Лорчето,ценител на хубавото ...!!!
Коментиран от #20
12:44 12.01.2020
19 Гост
12:45 12.01.2020
20 Гост
До коментар #18 от "Лорчето,ценител на хубавото ...!!!":
Тази ако е , интелигентна ,нямаше да се прави на маймуна. Да пее просташка задръстена музика, за пиандета. Да се гъзи , по гащи да си показва тъпите татуси. Ако иска да си ходи в Турция там се търсят такива като нея.12:50 12.01.2020
21 Точно
До коментар #3 от "помака":
Тия дето ни управляваха обаче побеляха! Колко еничарско семе се е ляло по приемните къщи в Анадола, само всевишния знае! Така че един управлявал, друг деца правил!13:08 12.01.2020
22 Ко речи
До коментар #10 от "помака":
Как си се изнесъл? Само тялото ти е вън, съзнанието ти е в България! Иначе няма да пишеш постоянно тук! Не знам къде си се изнесъл, ама пожелавам на д цата ти по-добро бъдеще от твоето! И не ги възпитавай в омраза, тази държава безплатно е направила от много такива като теб ядрени инженери!13:15 12.01.2020
23 Никой
До коментар #3 от "помака":
Ти като си дал вярата си, и г..а ли си даде?13:21 12.01.2020
24 Никой
13:21 12.01.2020
25 Долу радикалния ислям
До коментар #10 от "помака":
Радвам се, че си се измел от Родината ми, защото от теб полза няма. Ти си дърво без корен и където и да отидеш все няма да си си на мястото, но поне не си тук. Изобщо не ме интересуваш къде ще приключиш важното е, че не си тук да цапаш родната ми земя родоотстъпнико приел исляма. Такива като теб са срам за рода и народа си, но се радвам, че не се смяташ и числиш към българския род.13:23 12.01.2020
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Експерт
14:34 12.01.2020
28 Arsenal
15:29 12.01.2020
29 Магаре на виагра
16:21 12.01.2020
30 боцмана
16:26 12.01.2020
31 СЕВЕРИН
18:38 12.01.2020
32 Амет
16:04 15.01.2020